Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam két hónapos, elalvás...

Kisfiam két hónapos, elalvás előtt elég hosszasan nyöszörög és szopogatja az öklét. Lehet, hogy éhes maradt? Anyatejes baba.

Figyelt kérdés

Kisfiam két hónapos, elalvás előtt elég hosszasan nyöszörög és szopogatja az öklét.

Anyatejes baba.Én ebbe fogok beleőrülni, hogy evett-e eleget vagy sem...


2010. ápr. 12. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, az ökölszopás 2-4 hós kor között életkori sajátosság. Felfedezik a kezüket, és azzal játszadoznak.

Ha éhes, addig fog ordítani, amíg nem kap mamacicit. :o)

De hamarosan Te is kiismered majd a jelzéseit pontosabban, ez még az összeszokás ideje, de ha nagyon aggódsz, tedd mellre, túletetni anyatejes babát úgysem lehet.

Lazíts, és élvezd a csodát!

2010. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál.Cicizett vagy háromnegyed órát, a vége felé feszengett és rángatta a cicimet.Volt nagy kakilás is közben, utána vagy egy órát játszottunk. Ha megnyomom a cicimet -bocsánat- spriccel belőle a tej...

Három hétig sírt a baba a hasfájás miatt, most ha egy cseppet nyekereg csak két dologra tudok gondolni, éhes maradt vagy fáj a hasa.

2010. ápr. 12. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy böfi van bent... :o)

Jól csinálod!

első (2 gyerekes anyuka)

2010. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vissza tettem a cicire ,ha letettem és kisidö után sírt.Szeretett repetázni,néha nem is gondoltuk volna hogy 3. cicire tétel után is szívott,na csend is lett utána és jókat aludt ha tele volt a pocak.
2010. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megnyugtattál...azóta elaludt, éhes baba csak nem alszik el? Vagy igen?
2010. ápr. 12. 15:36
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 15.35-ös!

Visszateszem én is amíg csak nyekereg büfizés után.Éppen ezért gondoltam, hogy éhes maradt, rángatta szegény a mellem, ilyenkor arra gondolok, hogy neki nem nagyon jön belőle. ( Közben meg ha megnyomom...lsd fent. )

2010. ápr. 12. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 honapos a kisfiam es tomi az oklet a szajaba. Ne aggodj biztosan nem ehes. Az enyem tapszeres sajnos es megkapja a nagy adag tapszeret es utanna is tomi az oklet a szajaba. :) En is azt hittem, hogy ehes es gyorsan hoztam meg egy uveg tapszert de ugy kikopte, hogy csak na! Az oklet viszont tomte ezutan is.
2010. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia ha éhes úgysem alszik,vagy max 5-10 percet!

Tényleg életkori sajátosság!

A lányom ugyanezt csinálta!Már majdnem elaludt cicin mikor kiköpte,és ugye ölbe pár méter és alvás!De ő ette az öklét...én majd megőrültem,h éhes....vissza de nem kellett neki,viszont ő is így aludt el!

néha úgy bosszantott,h azt mondtam neki h ez anyának úgy esik mintha előtte egy másik babát ölelgetnék! :)))))

2010. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mit művelenek velünk ezek a babák!!

Mondjuk minden pelusában van pisi, kaki 2-3-ban...ami bemegy, az ki is jön.Gondolom nem éhezik.

2010. ápr. 12. 15:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem könnyű velük :))). De nyugodj meg, biztosan nem éhes. Egyszerűen vannak babák, akik így alszanak el. Gondolom cumija nincs. Kicsit hiányzik neki a szopimozdulat az elalváshoz és segít magának. Ez teljesen rendben van. Vannak, akik sírnak és úgy altatják magukat. Az én fiam pl. ha hulla fáradt, akkor is képes torka szakadtából ordítani, amikor el akarom altatni. AZtán egyszercsak vége és durmol :). Hát ezt sem volt könnyű elfogadni. Én is kerestem az okát, vittem vissza kajálni, stb, de be kellett látnom, hogy csak álmos de nem akar aludni, ezért ezt ki kell bírni az alvásért.
2010. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!