Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az, hogy 7 hetes...

Mitől lehet az, hogy 7 hetes kisbabám napközben nem nagyon akar aludni, és ezért sokat sír, nyűgös?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
6-7 hetes korban van egy fejlődés-ugrási lépcső, lehet, hogy emiatt is, vagy melege van, vagy már túl fáradt, sok oka lehet, vagy túlette magát, és fáj a pocija, valami zaj zavarja, próbáld ezeket kiküszöbölni, hátha megy!
2012. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem Te írtad ki pár napja ugyanezt a kérdést? Az én tapasztalatom az, hogy nem tudsz mit tenni, vannak ilyen babák. Az enyém is ilyen. Oka biztos van, de nekem 4 hónap alatt sem sikerült rájönnöm. Most már könnyebb mert bár a korához képest az a kevés alvás (2X kb 30 perc) napközben még mindig nem elegendő, de már nem olyan vészes mint az elején. Már kevésbé nyűgös szerencsére. Az elején az enyém gyakorlatilag reggeltől estig sírt megállás nélkül. Bármit csináltam vele... Szóval ha ez valamennyit segít elviselni ezt a nehéz időszakot, akkor tudd, hogy nem vagy egyedül! Ezt most túl kell élned, de pár hét és jobb lesz a helyzet meglátod!
2012. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Még azt akartam megkérdezni hogy eddig jó alvó volt és csak most kezdte a nem alvást nappal vagy az elejétől ilyen? Nekem 1,5 hetes kora óta ilyen a babám. De így utólag az a nyugodt 1,5 hét is csak a sárgaság miatt volt.
2012. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!