Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha 4 hetes babám...

Kolkata kérdése:

Normális, ha 4 hetes babám nem akar napközben aludni, és 2 óránként csak cicivel tudom megnyugtatni?!

Figyelt kérdés
Bármit próbálok vele- elektromos hinta, autósülés (bár ez néha hosszas ringatás után bejön), általában vele kell lennem. Nem bírom sírni hagyni, nem tudom, mikor van tényleg valami baja, vagy csak engem hiányol. Mikor leszek gonosz, meddig hagyjam sírni?
2012. márc. 9. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
4 hetes babának elvileg a két evés közötti időben aludni kellene, hogy fejlődhessen....
2012. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem normális... Az én fiam 3 hónapos koráig hasfájós volt csak napi 3 órákat aludt, a köztes időben ébren volt és rettenetesen sírt. Akármit csináltunk vele, semmi nem volt jó neki! Tehetetlennek éreztem magam, sokszor mikor aludt én a konyhába, vagy a másik szobába bőgtem... Fájt, hogy én vagyok az anyja és nem tudom megnyugtatni.

Nem lehet hogy fáj a pocak azért sír és nem alszik???

Puki, büfi rendben van?

2012. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sem akart napközben aludni, nálunk is a babahordozóba sikerült néha elaltatni, és ha elaludt akkor is max fél órára, és ez most is így van, és igen jól fejlődött ennek ellenére. Most fél éves. Nem hagytam sírni

2012. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt veszem ki az írásodból, hogy ha ölben van vagy veled, csak akkor alszik el. Hát akkor vedd ölbe! Ha hiányol, legyél vele. Még csak 1 hónapja van ezen a világon, tejesen ismeretlen ez neki, te vagy neki a minden.

"Mikor leszek gonosz, meddig hagyjam sírni?"

Semeddig ne hagyd sírni.

Ez teljesen normális. Azt, hogy meddig lesz ilyen, nem lehet tudni. Vannak babák, akik még 8-10 hónaposan is csak segítséggel tudnak elaludni. Az sem baj. Majd akkor kell hagyni, ha hisztizik. De egy kisbaba nem hisztizik. A hiszti-korszak általában 1,5-2 éves kor körül jön elő.

[link]

2012. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!