Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik még szoptatják a babájuka...

Akik még szoptatják a babájukat, és strandra mennek azok, hogy oldják meg a szopit?

Figyelt kérdés
2hós a lányom aki szopizik. Viszont van egy 22hós is,akit jó lenne elvinni pancsolni. Van itthon kismedencéje,de az mégsem olyan. Az a baj,hogy én elég szégyenlős vagyok.
2012. jún. 16. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Vigye ki a parod a 22 host
2012. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatós kendő jó találmány, mindent takar, sajnos nem olcsó, de nekünk nagyon bejött. Egyébként pedig szerintem egy textilpelussal is nyugodtan takarhatod magad, a kutyát nem fogja érdekelni. :)
2012. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Női öltöző?? Kabin??Vagy elfordulva takarni egy pelussal.
2012. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatós kendő (sokkal olcsóbb, ha te varrod vagy egy segítő nagyi, nagyon egyszerű), bár nekünk hordozókendőnk van, amivel tökéletes a takarás :)
2012. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bementem a női öltözőbe és egy sarokban, hátat fordítva a placcnak megszoptattam a lányomat.
2012. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettünk egy félsátrat, abba beültem háttal, a kutya nem látta, hogy mit csinálok éppen.

Jó szolgálatot tesz a sátor a 22 hósnak is:)

Arra figyeljetek, hogy ezt is árnyékba kell tenni, mert iszonyat meleg lesz benne, nem árnyékol semmit, csak takar és védi a holmikat.

2012. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi olyan strandra jártunk ( a legtöbb ilyen) ahol kis külön öltözők vannak, oda bementem, leültem és megszoptattam. Vagy kimentem a kocsiba.

Én is szégyellős vagyok én még ezt a kendőzgetést se tudtam megoldani úgy hogy ne ficcenjen ki itt ott a cicim főleg nekem mindig figyelnem kellett (pláne mikor picik voltak még a babák) hogy helyesen vegye be a bimbót és különben is zavart ha úgy éreztem bármikor lecsúszhat félrecsúszhat a kendő, meg úgyis tudja mindenki úgy is hogy szoptatok, ha ott a kendő akkor is, engem ez frusztrált és akkor kevésbé jött jól a tejem.

Mindenkinek jobb volt, ha elvonultam:) egy 10 perc alatt végeztünk is mindig:)

(3 kisgyerekes mami)

2012. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi, én pont azon gondolkodtam, hogy milyen jó annak, aki tud szoptatni, mert tápszert azt, hogy csinálod meg a strandon? Vagy bárhol, kinti program esetén?
2012. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Én elfordultam és egy törölközőt dobtam a vállamra

szoptatni nem szégyen,nem kell kitenni a melled sem

2012. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
most néztem milyen a szopi kendő,nem rosz ,de szerintem előveszem egy régi lapszoknyám -úgy sem divat- és meg van oldva :)
2012. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!