Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babára milyen ruhát...

Pici babára milyen ruhát adjak ebben a meleg időben sétához?

Figyelt kérdés
Két-három hetes babára godolok. Mindig azt hallom, hogy rajta egy réteggel több ruha legyen, mint rajtam, és hogy kell a sapka, de ilyen kánikulában is ? Ti miben vinnétek ki a helyemben?
2012. jún. 16. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
babámon mindig van body+rugi+sapka kint. ilyenkor a karján csak 1 réteg ruhát adok rá (rövid ujjú body vagy ujjatlan rugdalózó), sapkából kis vékony pamut sapi, ilyenkor betakarni csak pelussal szoktam. de valami takaró kell a szél ellen.
2012. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel kint legszívesebben pucéron lennék, a gyereken 1 réteg ruha van, egy rövidújjú body, pelenkával betakarva a lábai. Nincs rajta sapka, nem fúj a szél.

Bent adok rá egy kis pamut nadrágot, meg zoknit, de kint 30 fok van tűz a nap, bent 25 fok.

2012. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ma a 2hós babámra napozót adtam,mikor kimentünk. Idebenn meg rövidujjú body és ujjatlan rugdalozó volt rajta.
2012. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!