Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kell az overál nadrág ma...

Kell az overál nadrág ma délutáni sétához, vagy elég egy meleg bársony nadrág? 2 éves múlt.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem adok rá.Harisnya és vastag béléses bársonygatyóban voltunk oda. Majd akkor adok rá overált, ha már nagyon hideg lesz0 fok vagy alatta és hó.
2010. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk most pont ilyen a helyzet. Én adok overállt. Szeret a hóban ugrálni.
2010. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is hó van és 0 fok körül. Overál, alatta harisnya és hosszú ujjú body. 1,5 éves
2010. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha van hó,akkor mindenképpen adok rá overállt,esetleg,ha autóval megyünk valahova,akkor nem adok csak vastagabb nadrágot,dzsekivel,mert overállban elég kényelmetlen lenne

2010. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk szakad a hó, én mindenféleképpen adok rá overált, igaz ha nem esne akkor is adok már rá mert hideg van.
2010. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!