Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni még ilyen...

Érdemes venni még ilyen hintát? 3 hónapos a kislányom és 7kg.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Innen szeretnék rendelni:

[link]


2009. júl. 5. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi éppen tegnap vettünk a kisfiunknak hintát.Ő is 3 hónapos,és 5,7 kg.Még furcsálja kicsit,mert nem nagyon érti,hogy mi történik vele,de remélem megszokja,és tetszeni fog neki.Úgy olvastam/hallottam,hogy nagyon fejleszti őket.(egyensúly,idegrendszer):-)

2009. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én kérdeztem tegnap a korát. ezt a hintát szerintem nyugodtan megvehetitek. pár hónap múlva már nem fog nagyon hízni, így tudjátok használni még pár hónapig.
2009. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi megvettük, 3 hós korában, szereti, s most 4 hósan mivel ülni még nem tud, ezért ez az etetőszékünk is egyben.

Este fürdés után szopi, majd ebben alszik el.

Nekünk az esőerdő hinta van.

2009. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Elég sokat hízott igaz 4200g-al született.
2009. júl. 5. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 hósan vettünk ilyet,most 14 hós de még napjában 3 szor alszik benne!Mondjuk már csak a kezemmel hintáztatom mert ekkora babát nem löki az elem.:-)Nekünk nagyon megérte megvenni,sokat segített.
2009. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Adamo hintánk van, de nagyon imádja a gyerek, nézz utána a neten, lehet, hogy megtetszik. Az 13-15-kg-ig jó. Jókat alszik benne, és ha megdöntöm egy kicsit, ugrálni is tud vele.
2009. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!