Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit koltenetek gyerek...

Mennyit koltenetek gyerek body-ra (minimum es maximum) ha annak vasarlasaval segitenel egy magyar csalad fenntartasahoz?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
500ft-ért újat lehet venni, úgyhogy ennél többet nem adnék érte.
2012. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Ja, nem tudtam hogy erre akarsz kilyukadni. Bodyból nem veszek soha használtat, a H§M-eset és a Scamp-et nagyon szeretem, vagy a Tescos is jó. Ha a te általad készített hasonlóan jó minőségű lenne, akkor én 8-900 Ft-ot adnék érte.
2012. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg érdemes belekezdeni. A saját gyerekeimnek én is olcsón veszem a dolgokat, bodyt talán egy darabot sem vettem nekik, annyit örököltünk, de ajándékba kaptunk pár szép, magyar gyártmányú, nagyon jó minőségű darabot a nagyszülőktől, rokonoktól. Nekem most a barátnőm és az unokatesóm vár babát, biztos, hogy én is fogok egy-egy ilyet venni a piciknek.

Szerintem ez pont egy olyan dolog, amit inkább ajándékba szokás venni, nem pedig saját részre. De csak akkor, ha tényleg többet tud, mint egy sima tescós body, ha nagyon szép és jó minőségű. Nálam így 1500 Ft lenne a maximum.

2012. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!