Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit koltenetek gyerek...

Mennyit koltenetek gyerek body-ra (minimum es maximum) ha annak vasarlasaval segitenel egy magyar csalad fenntartasahoz?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős, mert egy nagyobb, kúszó/mászó/forgolódó baba jobban használja, összekoszolja, leeszi. Plusz hogy mikori, szükséges e rövid és hosszú is, esetleg ujjatlan, plusz hogy mást is akarsz e rá adni, pl hidegebb időben hosszú ujjú bodyra egy póló. Ha leírod biztos segítenek. Amúgy nekünk nincs sok, max 3-6 db egy-egy méretből, de ahogy nőtt a gyermekem egyre kevesebb, inkább csak éjszakára. Most 9 hónapos a kislányom, legtöbbször egy nagyon vékony ujjatlan body van rajta, plusz egy póló, ha szükséges, vagy kisruha.
2012. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
És még egy dolog, én mindennel együtt nem hiszem, hogy többet költök 10-12 eFtnál méretváltáskor. De ebbe szinte minden benne van, póló, body, nadrág, zokni, stb stb. Jellemzően használtat veszek, nagyon szépek!
2012. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Max. 200 ft/db.


Mindent használtan veszek,így kitapasztaltam, mi mennyit ér, mennyiért lehet márszép dolgokat venni. Megismertem mindkét oldalt, eladóét, vásárlóét. Manapság nehéz még a használt cuccokat is eladni és az embereket nem igazán érdekli, hogy tescos vagy magyar család által készített ruhát vesz-e.

2012. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Max 1000 Ft-ot, de úgy, hogy tudom hova megy a pénz, mennyire vannak rászorulva, önhibán kívül-e stb. Nem tudom, így értetted-e a kérdést.
2012. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
elnezest de pontositok: ujszulott merettol 18 honapos babaig lenne a meret.Nem hiszem, hogy 200 FT/db-bol ki tudnek jonni, mivel a varras tobbe kerul ettol es minimum haszonnal szeretnek dolgozni. Scamp ruhakat nezegettem eddig es azoknak az arait, honlapjukon lattam, hogy az orszag egesz teruleten arulnak. Gondolom, boztosna van valaki aki megveszi.
2012. jún. 17. 12:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg belekezdeni,bocsi. Bodyt minél olcsóbban (persze jó minőségben,de akár használtan is..) vesznek az anyukák. Aki meg tényleg sokat ad érte,az meg a nagy márkákat preferálja. Ez van sajnos. Persze lehetnek kivételek, de nem hiszem,hogy megérné..
2012. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A scamp már egy márka lett, rengeteg pénzt beleöltek a reklámokba.


max. 600-800 Ft/db

ennél többér nem, de én is egyre inkább használtan veszem meg a ruhákat, szinte újakat tudok venni, jóval olcsóbban.

2012. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Én pont Scamp vásárló vagyok ezen kívül még Brendon body-kat használunk, beváltak, és nem igazán váltanék. Nekem fontos mit visel közvetlen a bőre felett.

Egyedül a fehérnemű és a cipő , amiből én biztosan nema dnék rá használtat

Kutya nehéz lesz,de próbáld meg, hátha!

Ha jó minőségű lesz, biztosan lesznek vásárlóid.

Próbáld először helyben(pl . Védőnőnél), börzéken árulni.

Aztán még a világháló is jól jöhet .


Én általában 1200-1800 Ft-ot költök darabonként rá, de szerintem olyan 800-1200 Ft lenne reális ár érte, attól függően, hogy ujjatlan, rövid vagy éppen hosszúujjas.

2012. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Talán a body az egyetlen, amiből mindig újat veszek. De így is max 6-800 Ft, amit költök darabjára.
2012. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, nem tudtam, hogy a kérdésed erre irányul. Újat szinte nem is vettem, mert annyira nem szeretem, és nem is látszik, mert valamit mindig adtam a picire még. Ami új, azok a mostaniak, javarészt ujjatlan vagy rövid, H&M márka, 2 db 2000 Ft, de ultravékony és nem a hagyományos snassz, hanem ujján, nyakán finom horgolt, tehát olyan kis különleges. Én csak ilyet veszek újat, ami itthoni, vagy alvós, az használt, de az is szép állapotú. A Scampet sosem szerettem, mert iszonyat színei vannak, csíkos, meg feliratok, nekem nem tetszenek.
2012. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!