Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a nagy kánikulában...

Ebben a nagy kánikulában kiviszitek 2 éves gyereketeket? pláne ha nagyon izzadós? Nem jobb lenne bent a hűvösben?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 11:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

2 éves a lányom eléggé izzadós ebben a melegben, gondoltam kimegyünk de annyira meleg van, sőt délután 6 ig elviselhetetlen..

menjünk ki utána?

vagy menjünk olyan helyre, térre,ahol van szökőkút?..

2012. jún. 18. 11:05
 2/12 anonim ***** válasza:
6 óra után menjetek..
2012. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Az én lányom még csak hét hónapos, de nem viszem ki, csak 5-6 óra körül.
2012. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

ilyenkor? Nem megyünk. nyáron át kell szervezni az életet.:)

reggel nyolckor már megyünk játszótér, bolt, stb...


aztán 10 től bent. majd délután 4-6 után újra megyünk ki. pont fordítva, mint télen

2012. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ki. Délelőtt maximum fél 11-ig vagyunk kint, és délután meg 5 körül megyünk újra. Egész nap nem tudnám bent tartani:)
2012. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha délelőtt kiviszem a fiamat, akkor max. 11-ig vagyunk kint, de általában a teraszon.

Délután meg bőven 5 után.

Kettő közt, pedig bent a lakásban.

2012. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi reggel 7 után már catangolunk, mivel 6kor ébred, eszik játszunk és már útra is kelünk, aztán 10ig míg jön a katlanmeleg már itthon is vagyunk és 5 után ismét szabadlevegő :) Addig benn játszunk ajtó ablak zárva és 25 fokban kisruha zokniban mesélünk 9 hónaposommal.

Az előbb kimentünk a hintába, gondoltam úgy majd jár a levegő de semmi, alig tudunk lélegezni olyan meleg van, pedig árnyékban voltunk. Szerintem nem jó ötlet kimenni:(

2012. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ma nagyon elhúzódott a teendőm.Autóval voltunk,klíma bekapcsolva,és mégis megégett a kicsi arca,és a napallergia is előjött.Féltizenkettőkór nem hazajöttünk,hanem a dokihoz egyenesen mert annyira piros lett,hogy megijedtem.Pedig 50 faktoros krém,meg egyebek alkalmazva.

Ezek után eszembe se jut 10 és du 5 között a hűvös lakásból kimenni főleg nem a kislánnyal.

2012. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Jesszus! Hogy bírjátok a 4 fal között egész nap? Télen a hideg miatt nem megy ki senki, nyáron a meleg miatt?

Mi délig vagyunk kint az árnyékos játszótéren, az utcán az árnyékos oldalon megyünk... Du 4től megint kint vagyunk (megyünk a nagyért az oviba, amíg még van ovi) és szinte estig megint játszótér. Árnyékban sarazunk pl.

Na persze nálunk a lakás nagyon meleg, sokkal jobb odakint.

2012. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ÉN sem viszem ki a kisfiamat az udvarra (2 éves) ő szerencsére bent is el van.Talál mindig valami játékot :)Nagyon meleg van, a ruhákat szedtem be,de én is alig bírtam.Főleg,hogy ilyen meleg lesz még 4-5 napon keresztül :(:(
2012. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!