Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 és félhetes a lányunk. Most...

2 és félhetes a lányunk. Most kezdett hasfájós lenni. Az édes kömény teát evés elött vagy után igyam? Hogy van jobb hatása?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tornáztasd vagy infacolt/espumisant adj neki, a köménytől csak jobban fog görcsölni. Amúgy mindegy, mikor iszod.
2012. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A babának adj,Mecsek baby teát,sokat segíthet.Nálunk az infacol semmit sem ért.Viszont volt egy jó cucc,ami bevált.DM-ben volt kapható,Grape Water nevű.Ez gyógyvíz,azt hiszem 1 hón.kortól adható.Ha gondolod,majd próbáld ki!
2012. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az infacolt hasznàljuk pár napja.tegnap a kamilla teàt is probáltuk adni neki.nem sokat ivott belőle,de kicsit hatott a székletére.köszönöm az eddigi vàlaszokat.
2012. jún. 17. 16:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Van a piacon egy új hasfájás elleni szer, Colief a neve, több anyuka csodaszerként beszt róla.

Szoptatod a babádat vagy tápszeres?

2012. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anyatejes és szeretném is szoptatni amíg lehet.az is a baj hogy nem büfizik egyből.
2012. jún. 17. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Az édeskömény teát neki is adhatod.Van külön nekik való az a neve hogy "babamosoly" tea.Én ezt adom a lányomnak a mai napig(2és fél hónapos).Viszont nekünk hasfájásra csak az orvos által felírt papaverines görcsoldó segített valamelyest.Kitartás!!!:)
2012. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Másik "csodaszer" a Biogaia.Mi küzdöttünk keményen a pocakfájással és a létező összes dolgot kipróbáltuk,de csak ez használt.Mellette még adtam neki Mecsek baby teát.Az én kisfiam sugárban hányta ki a GripeWater-t (ez az egyik mellékhatása;amúgy patikában is kapható).
2012. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Colief nem mindig fog hatni, csak akkor ha a hasfájás oka relatív laktáz hiány.


Ha puffad, akkor Espumisan lehet a jó döntés vagy Gripe Water.


Az édeskömény is jó lehet, de a Mecsek baby jobb, ez kamilla és édeskömény keverék. Szoptatás/tápszer előtt add.

2012. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk kaja előtt az espumisan csepp jött. Sok mindent kipróbáltunk.
2012. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 18. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!