Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos a kisbabánk, és...

4hónapos a kisbabánk, és iszonyatosan felkapattam, és nagyon anyás. Odáig vagyok érte. Olyan régóta akartam kisbabát, tudom hogy ez sem jó, de nem birok neki ellenállni. Hogy szokjak le erről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
sehogy ki kényeztesse, ha nem te, most még nem tudod elrontani, csak szeretni!
2009. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg nem tudod még elrontani.Ha ez esik jól,tedd ezt.Biztos,h kapsz majd ellenkező tanácsot is,de ha te ezt tartod jónak tégy így.Nekem 2 gyerekem van,a pici 14 hós lesz,és még most is imádom dajkálni,szeretgetni...na és?Nekem nem teher(a nagyot sem éri semmiféle hátrány!),innentől nem is érdekel,h ki mit mond.
2009. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy! Szeresd, imadd, hiszen erre vagytal, neki pedig szuksege van rad!

Vegyel kengurut, es abba cipeld a lakasba, igy tudsz ezt-azt is tenni tole, nemcsak gyonyorkodni benne.

Mondjuk azert arra ugyelj, hogy minel tobb helyre menjel vele, es mindig add oda valaki kezebe, hogy ne csak te legyel neki, ne csak a te szoknyadba kapaszkodjon. Nagyon fontos, hogy senkitol se feljen a baba, barkivel ellegyen, megmaradjon.

Ha tudod, neha-neha bizd ra apara, nagyszulokre, te addig menjel el ugyet intezni, hogy szokja a tobbiek tarsasagat is.

2009. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez jó dolog, bizonyos fokig. Nekem is négy hónapos a babám, és néha azért jól esik a magány. Majd eljön az idő, amikor neked is jól fog jönni, de nem tudsz majd mit tenni, nélküled elveszett lesz. Persze a te döntésed.

Ellenben, ha leakarsz szokni róla, gyakran tedd le, és ülj le mellé beszélgetni. Gügyögni kell neki sokat, és akkor nem érzi magát egyedül. Jobban esik neki, mint az öledben melegedni, izzadni.

2009. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!