Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 5 hós babám nem szeret egy...

Ha 5 hós babám nem szeret egy gyümölcsöt sem akkor meg lehet próbálni a zöldségeket? Miket lehet neki adni? És hogy kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
Anyatejes de sajnos úgy tünik már nem elég neki (van tejcsi csak nem hízik tőle) ezért védőnő tanácsára hozzátáplálok/nék.
2009. júl. 5. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
cukkini, répa, anytejben, vagy vízben párolva pici sóval, esetleg krumpli
2009. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sütőtök.

Próbáltad a Kecskeméti babakajákat?

Őszibarack, vilmoskörte, alma-málna?

Nem eszik semmit?

2009. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem. Utálja és hányingere van mindtől és úgy néz rám, hogy ezt most neki miért kell?

Próbáltam Hipp-et, Kecskemétit, Univert, sütőtököt, almát, őszit, sárgabarackot, szilvát, körtét, pépet, levet. Minden utálja. :(

Megszereti majd valaha?

2009. júl. 5. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
persze, csak türelem, és grimasz az új ízeknek szól, lehet, hogy csak bizalmatlan, nem biztos, hogy mindet utálja, az édes íz alapvetően mindenkiben ösztönösen jó érzést vált ki, szóval ebbe az irányba érdemes kezdeni.
2009. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kanállal eteted? ez nekünk se jött be hogy megszeresse az izeket elöször fözelékes cumiba adtam neki ugy fogtam mintha szoptatnám csak az üveget adtam neki közbe folyamatosan beszéltam hozza puszilgatam a fejét ahogy szoptatáskor. Kislányom nak a szoptatás érzés hiányzot mikor egy honapja evet gyümolcsöt hust is turmikszoltam hozzá. A bébi ételek nekünk sem jöttek be ezére én föztem neki pici soval tápszerrel mig volt tejem azzal higitottam. Ez nagyon be jött nem akartam üvegböl adni nehogy hozzászokjon de kénytelen voltam mikor már mindet evet egy egy étkezést kanálal adtam neki. bejött most egy éves mindent eszik eteköszékben kanállal már nics üveg. probáld ki hátha nektek is bejön
2009. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!