Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autóban a légkondi okozott...

Autóban a légkondi okozott már valakinél gondot a gyereknek?

Figyelt kérdés

A gondom az,hogy folyik az orra 19 hónaposomnak és nem tudom mire fogni csak a légkondira az autóban.Olvasgattam itt pár választ .Azt írják 22 fok alá nem állítják ha a gyerek is a kocsiban van.Az ablaklehúzástól azért tartok,nehogy huzatot kapjon... :/

Kérdésem még az is lenne,ha valaki járt így annak mennyi idő után szünt meg az orrfolyás és használtak e valami orrcseppet vagy ilyesmi.Bár igaz nincs bedugulva Neki ezért csak kiszívjuk . Előre is köszcsi a válaszokat!!! :->


2012. jún. 18. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet a légkonditól, ha túl hidegre volt állítva, le volt izzadva vagy közvetlenül rá ment.

Ha csak az orra folyik, akkor szívjátok, de más nem kell, ez nem vészes, hamar el fog múlni.

2012. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Igen sajna hülyék voltunk és hidegen nyomattuk,de természetesem nem a gyerekre... :)
2012. jún. 19. 07:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor most ez tanulópénz volt nektek.

Legközelebb 24-25 fokra állítsátok, ugyanúgy ne a gyerekre, ettől abszolút nem lesz semmi baja. És a kinti 35 fokhoz képest a 24-25 fok egészen kellemes.

2012. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kovács Béla József válasza:
Fejfájást is ill érzékenyebb embereknek ájulást is okozhat, ha a 18 fokos autóból kiszállnak a 35 fokba! Énis megszédülök néha!
2012. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok-ok...azért túlozásba ne essünk!!! Mint írtam,folydogáll az orra a gyereknek pár hete.ENNYI!
2012. jún. 20. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!