Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a kivételesen...

Lehetséges, hogy a kivételesen elfogyasztott délutáni kávé anyatejbe kerülése miatt nem tud ma este elaludni a babóm?

Figyelt kérdés
Borzasztó, hogy már fél nyolckor fürdettünk, és azóta sem tudjuk elaltatni, nem álmos. Délután sem aludt. Vagy a párás időjárás az oka? Többi baba ?
2009. júl. 5. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém már alszik. Nem hiszem, hogy a kávé a baj bár mi hozzá vagyunk szokva. Én minden reggel iszok és nagyon ritkán kora du-án is. Soha nem volt ebből gond.
2009. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha most ittál először kávét akkor szerintem előfordulhat h emiatt nem álmos.....kitartás!De lehet h az időjárás!Mennyi idős?
2009. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hat hónapos. És egyszerűen nem tudok következetes maradni vele. korábban mindig menetrendszerűen tudtam az estéket végigvinni: fürdetés, vacsicici, alvás. Betettem az ágyába és elaludt. Kétszer kelt fel cicizni és kész. Három hete viszont képtelen vagyok elaltatni időben, legalább fél óra küszködés mire el tud aludni, és éjjel is legalább hatszor felkel. A nagy meleg? Jönne a foga? Éhes marad? Szomjas? Segítsetek
2009. júl. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!