Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babád mikor és...

3 hónapos babád mikor és mennyi tápszert eszik meg egy nap?

Figyelt kérdés
És mellette esetleg eszik e már gyümölcsöt?
2012. jún. 18. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Kisfiam napi 5x eszik, es altalaban 150ml-t eszik, de volt hogy 180-at is bevagott, de volt ennel kevesebb is. De ahogy irtam is, altalaban 150ml.

Hozzataplalast meg nem kezdtem el, igy gyumit nem eszik meg. Azzal ugy erzem meg varok.

Nalatok hogy van kedves kerdezo?

2012. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Napi 5x eszik kb. 150 mililitert, de van, hogy kevesebbet, van, hogy többet. Hozzátáplálást még nem kezdtük el.
2012. jún. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Napi négyszer 180 milit. Még csak tápszert eszik.
2012. jún. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gabszem ***** válasza:
5x160 ml
2012. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lánykám ma 3 hós. Napi 600-700ml eszik. Soha nem volt nagy evő, 2,5 hósan örültem ha a 400ml megette. Utálta a tápszert. Mostanra megszerette. Viszont nagyon megfogja, ezért naponta tízóraira kap egy kevés reszelt almát. (doki tanácsa)Imádja és azóta nincs gond a kakilással:)
2012. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a válaszát. Azért tettem fel a kérdést, mivel a lányom csak négyszer eszik egy nap kb 160-180 ml-t. A védőnő szerint ötször kellene ennie, viszont a tanácsadáson azt mondták, hogy sokat hízott most 5700 g.

leírom a napirendünket: eszik 8.00-kor, 12.30-kor, 17.00 és 9.00 kb. Este 9.30-tól reggel nyolcig alszik egyfolytában, tehát nem kell fel, hogy éhes. Szerintetek keltsem fel éjszaka, bár azt nem szeretném. Viszont a négy étkezés alkalmával is van olyan, hogy alig akarja elfogadni, mintha nem kívánná, ennek ellenére mosolygós, nyugodt baba, reggel is vidáman fülig érő szájjal kel.

2012. jún. 20. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem ha kiegyensulyozott boldog baba, akkor nincs azzal semmi gond, hogy csak 4x eszik.

Szerintem a sulyaval sincs semmi gond. Nekem kisfiam 5x eszik egy nap megis 7500g bar hosszu baba is.

Az ejszakatokat viszont irigylem, mert eddig az en kisfiam is ataludta, este fel10kor evett es csak reggel fel8 korul kelt, de mostanaban sajnos 5-6 kozott mar felebred.

Szerintem ne keltsd fel, foleg ne ejjel, max ha te ugy gondolod hogy szeretnel inkabb 5x adni neki akkor inkabb napkozben iktass be egy plusz etkezest. Bar hozzateszem, ha neked es a babadnak jo igy a napirendetek, en nem valtoztatnam meg.

Elso valaszolo voltam.

2012. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves első és utolsó válaszoló egyben, köszönöm a válaszod, megfogadom a tanácsod, én is így gondoltam helyesnek. Boldog babázást.
2012. jún. 21. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!