Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 26 fokos lakásban éjszaka...

26 fokos lakásban éjszaka altathatom úgy 4 hósomat, hogy egy rövid ujjú body-t és egy vékony láb nélküli nadrágot adok rá, zokni nélkül?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán.Az én babám 9 hónapos,ujjatlan bodyban alszik egy pelenkával takarom csak be.
2012. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, a babának sokka rosszabb, ha agyon van öltöztetve. Igy nyugodtabban fog aludni, ha ráadsz még valamit, akkor állandóan felébred, nem tudja magát kipihenni és még sokkal több folyadékra lesz szüksége, vagy kiszárad.

négy gyerekes anya

2012. jún. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, mondjuk én a nadrág helyett csak egy vékony zoknit adtam rá, bár az én fiamnak sokszor hideg a lába, de nagyon jól aludt:)
2012. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyémen pont az volt amit leírtál, 9 hónapos és 3x ébredt, melege volt, az éjjel csak bodyt adok és textilpelussal takarom be!
2012. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 hetesem egy szál rövid ujjú bodyban alszik egy vékony takaróval.

Hajnalban (amikor szopik) ráteszek még egy vékony takarót.

2012. jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a lányomat amikor ennyi idős volt tavaly nyáron csak egy badyban és zokniban altattam meg egy vékony takaróba, most is badyban alszik.
2012. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!