Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mostanra lehült a szoba 26...

Mostanra lehült a szoba 26 fokra de a 22 hónaposom rövid pizsomában és csak egy vékony pamutzsákba van ami egy rétegű poló anyag, nem fog megfázni éjszaka ha 26 fok marad?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb 28 fok van de jön a vihar már érezni a hűvösebb levegőt. Ajtó ablak tárva nyitva. 10 hósom és 2,5 évesem is pelusban+ujjatlan trikóban alszik. Ha ideér a vihar a kicsi kap textilpelust nagyot (tetrakifogó) a nagy meg a paplanhuzatját.
2011. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

megfázni???ááá dehogy!

Mi panelban lakunk, nap közben kb 30 fok van, hajnalban 25 körül jó esetben.9 hónapos fiam egy szál rövid ujjú bodyban alszik, textilpelussal betakarva, max vékony zoknit adk még rá....

2011. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszen,sőt jobban alszik!

Ha mégis ugy gondolod,hogy fázni fog ,takard be egy vékony pléddel.

2011. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat kicsit megnyugodtam... sajnos nem lehet betakarni mert azonnal lerúgja magáról álmában is ezért van vékony zsák még ilyenkor is...
2011. júl. 11. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
21 hónapos fiam egy szál pelusban alszik. 2 ablak nyitva, és ömlik róla a víz. Pedig nincs betakarva semmivel és 25 fok van a szobában. Kicsit később kap egy textilpelust a derekára, de szerintem 2 percnél tovább nem lesz rajta. Így alszik már napok óta...
2011. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy melege van?
2011. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 éves fiam csak pelusban alszik.Derekára egy vékony paplanhuzatot teritettem.
2011. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha melege van, akkor csak textil pelenkával, vagy összehajtott lepedővel szoktam takarni. Az a titka, hogy úgy kell betakarni, hogy csak a derekára, a lábai kilógjanak, akkor nem rúgja le.
2011. júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk este 27 fok volt, ki is készítettem a vékonyabb hálózsákot a 21 hósomnak. Erre hozta a vastagabb hálózsákot, hogy ő abban akar aludni. Végül abban tettem le, alatta egy rövidujjú body van. Szerintem nincs melege, tegnap is abban aludt, reggel, mikor bementem hozzá, egyáltalán nem volt izzadt. Lehet, hogy még nagyon kicsi, de ha teljesen döntésképtelen vagyok, én megkérdezem a fiamtól, hogy mit adjak rá. Ő meg szépen határozottan megmutatja.
2011. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyereke válogatja, hogy ki milyen hőfokon érzi jól magát. Legkisebb fiam most 2 éves , és 26 fok felett már látom gyöngyözni a verítéket az orrocskáján.

Mostanában rövidujjú body-ban fektetem le. Éjszaka 4 óra körül szoktam ránézni, akkor van a leghidegebb. Ha a hátához benyulva hűvösnek találom a bőrét, akkor egy pelust csavarok a háta-dereka köré...

2011. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!