Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe altatjátok a 6 hós babát...

Mibe altatjátok a 6 hós babát ilyen időben? Még napozóba alszunk, most már vékony pizsibe fog, ami lábfej nélküli. Néha hideg a tarkója, ha éjszaka megnézem. Nyári takaróval takarom. Fázna? A lába általában nyirkos, de nyugodtan alszik.

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nyitva az ablak éjjel ált.ban 2-ig és állandóan kitakarózik, így vékony pizsibe.

Ha fázna nem aludna nyugodtan.

2009. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk éjjel 24,5 fok van. Kicsim egy badyban és egy nagyon vékony ujjatlan hálózsákban alszik. Éjjel beszoktam takarni egy nyári takaróval.

Éppen ma gondoltam, hogy az ujjatlan hálózsákot visszacserélem a hosszúújjúra, de az is ugyan olyan vékony.

2009. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
itt sopronban éjjel 20 fok volt a szobájában, én egy vékony rugiban altattam alatta csak pelus, rajta vékony takaró. Reggel olyan hideg volt keze lába hogy csoda, így ma szerintem egy bodyt is kap alá, télen is 20 fok van akkor meg ugyis kell. :-( Vége a nyárnak?!
2009. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!