Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy minden éjjel...

Normális, hogy minden éjjel 10-20szor is felébred vagy felsír 20hós kislányom? A Tiétek is?

Figyelt kérdés
95%-ban 'csak' visszaadom Neki a cumit és alszik is tovább, néha szomjas, néha pedig kicsit kell vennem megnyugtatni és utána alszik csak vissza. Sokszor csak úgy "nyögdécsel, nyafog" is álmában. Nagyon kifáraszt ennyiszer felébredni, felkelni, hiába alszik amúgy 9ig. Hónapok óta ez van. Foga nem jön, nem beteg. Délutáni alvásnál nincs ez. Nem is tudom mit csinálnék, ha másik szobában lenne, nem pedig mellettünk a kiságyban. Van ötletetek, tapasztalatotok?
2012. jún. 19. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet ha másik szobában lenne,pont nem ébredne ennyiszer.Nekem 21 hónapos a kisfiam,általában nem ébred fel éjszaka,de ha igen,akkor kér egy pár korty vizet és alszik tovább.Amíg egy szobában voltunk,ő is rengetegszer ébredt,nem volt összefüggő két óra amit tudtam volna aludni.

Lehet hogy a Te kicsid is nyugodtabb lenne egyedül.

2012. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egyetlenegyszer sem ébred. 16hós. 1 éves korától így van, tápszer este és alszik reggelig, bár mellettem. Se cumija nincs és nem is iszik semmit éjjel. 6-7 körül ébred tápszerért, majd visszaalszik 8-9-ig.

Ha netán mocorog, forog, megsimogatom, puszi, átölel és így alszunk. Legalább kipihent vagyok:)

A 3,5 éves fiam is épp így volt, ő már egyedül alussza át az éjszakát külön ágyban, külön szobában. Egyik napról a másikra átszokott az egyedül alvásra.

2012. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Hogy miért én sem jöttem rá,de az én kisfiam is sokszor ébredt fel éjjel.15 hós koráig bírtam utánna átraktam a saját szobájába és volt keserves 3 éjszakánk amikor sokat sírt,de nem mentem át hozzá.Utánna végigaludta az éjszakákat.Ez 3 hónapja volt azóta 2 olyan éjszakánk volt amikor a foga miatt nyügicélt,akkor átmentem megvígasztaltam,de egyébként hagyja aludni a családot.:)

2012. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 20 hónapos, saját szobában alszik (nagy tesóval) és ugyanilyenek az éjszakák. Én ilyenkor meg is itatom, képes 2-3 decit meginni egy éjszaka. Sztem semmit nem lehet tenni, majd kinövi. A nagyobbik is randalírozott éjszakánként ennyi idősen (csak nála máshogy nézett ki a "program") és 2 évesen kinőtte. Türelem.
2012. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hónapos,külön szobában van de most 4 hétre lejöttünk a párom szüleihez és egy szobában kell aludni,ennek az az eredménye hogy a szuperül alvó kisfiam aki végig alussza sz éjszakát 3 hónapos kora óta, 1 hete mióta itt vagyunk van hogy óránként fel kel,van hogy alig alszik egész éjjel,én teljesen ki vagyok,plusz és meleg is van,ha nyitva az ablak az idióta kutya vonyít,már azon gondolkozunk,hogy leköltöztetjük a nappaliba ahol nincs 30fok és talán tudna aludni. Költöztesd másik szobába, mindenkinek jobb lesz hidd el,fiam 3 hónaposan került a szobájába ami akkor lett kész,hidd el sokkal jobb lett,mindenki kipihent, egy közel 2 éves kislányt szerintem zavar ha vannak körülötte mikor alszik.
2012. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!