Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás:nem a mit...

Hozzátáplálás:nem a mit adjak, hanem a mikor és menniyt adjak érdekelne engem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem.

Először csak pár nap kihagyással, naponta egy alkalommal (a dél körüli evékor) adtam neki. Eddig összesen 4 alkalommal kapott. Még ugyanígy két új dolgot tervezek adni, aztán az alkalmakat sűrítaném.


De hoyan?

Onanntól adjak minden nap a déli evéseknél?

Mi van akkor ha annyira ízlik neki, hogy kéri és rögtön kiváltana egy étkezést? Hagyjam? Ne hagyjam?


Ha tegyük fel már minden nap délben valami mást eszik nem tápszert, akkor hoygan tovább és mikor?


Először csak zöldségeket és gyümölcsöket adok, de mikor adjak mást pl tejpépeket, rizspépeket? Vagy ráérünk egy jódarabig csak a zöldségekkel és gyümölcsökkel variálni?


Igaz, mindenre rá van írva hogy hány hós kortól való, de én ebben nem hiszek.....


2012. jún. 19. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Először menj végig a zöldségeken, gyümölcsökön. Alma, barack, banán, répa, krumpli, stb. És utána ezek variációi, tehát keverékei. Pl alma krumplival. Ha annyit eszik belőle, hogy jóllakik vele, akkor nem gond. Nem baj ha hamar kiváltasz egy étkezést. Az azért van, mert ízlik neki. Utána, 7-8 hós kortól pedig már jöhetnek a húsok, tejtermékek.
2012. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!