Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirkemellet, hogy készítitek?...

Csirkemellet, hogy készítitek? Mit adnátok mellé?

Figyelt kérdés
10 hónapos babának?Durum tészta +csirkemell mellé mi illik?
2011. szept. 29. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami jó szaftos: paradicsmszósz vagy reszelt sajt+tejföl (ha kap már tejterméket).

Én a csirkét 2*2 cm-es darabokra vágtam, megfőztem vega mixes vízben, és hűlés utána zacskóban fagyasztottam, és mindig csak a kellő mennyiséget engedtem fel.

A padicsomszószba tehetsz már bazsalikomot, petrezselymet, fogkhagymát, csipet sót, esetleg cukrot, mézet vagy xilitet, ha túl savanykás lenne.

2011. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jesszus, bocs a rémes helyesírásért, még korán van.
2011. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én hagymát szoktam párolni, rá paprika, paradicsom, erre a csirke. ő így eszi, a miénkbe teszek tejfölt is. rizzsel vagy krumplival.
2011. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En cukkinit szoktam hozza, repat, padlizsant es valami konnyed szoszt,esetleg kis reszelt sajtot.Sora,mezre,cukorra nincs szuksege egy 10 honapos babanak ezeket felejtsd el.

Hagyma, zoldfuszer mehet .

2011. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!