Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy is van ez az allergén...

Hogy is van ez az allergén dolgok bevezetése? Mi az oka, hogy pl apró magvasakat egy éves kor után ehet? Tehát úgy értem, mi a folyamat, ami lejátszódik, mi történik egy éves korban, hogy onnantól eheti?

Figyelt kérdés
Most nem konkrétan az érdekel, hogy az aprómagvasakat miért nem eheti, ez csak egy példa volt, csak nem tudom, hogy írjam le érthetően, amit kérdeznék :-) De hátha valaki érti, mire vagyok kíváncsi!
2009. júl. 6. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én értem a kérdést: mivel lesz érettebb 1 évesen az eperre, mint 8 hónaposan. ugye? én se tudom, szeretettel várom a válaszokat. :)
2009. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nem az a lenyeg, hogy pont egy eves kor utan mar ok, azelott par nappal nem ok az allergizalo kaja, hanem, hogy a babak szervezet tulreagal bizonyos kulvilagbol erkezo allergen hatasu agyagokra, vagyis ami felnotteknel nem valtana ki allergiat, azt az o szervezete fokozottan allergizalonak ismeri fel es szenszibilizalodik ra, a kesobbiekben kis merteku fogyasztas utan is csalnkiutessel valaszol. ez a tulreagalas a babak tobbszegeben 1 eves korra csokken kb normalisra es ezert ajanlott ezen etelek bevezetese 1 eves kor utan.
2009. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!