Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kerestek bébiszittert? Hogyan?...

Kerestek bébiszittert? Hogyan? Budapesten tapasztalatok?

Figyelt kérdés
kerestek bébiszittert egész napra tapasztalatok?

2012. jún. 20. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok bébiszitter van,anyum is az volt míg dolgozott.Már nyugdíjas és nekem segít a baba körül :) Egy a lényeg hogy maximálisan leinformálható legyen és ha független az talán előny mert éjjel nappal tud rá vigyázni ha elakartok menni valahová.Legyen rugalmas...Érdemes az ismeretségi körből keresni hogy ne érjen csalódás.Vannak ilyen cégek is akik kiajánlanak neked egy leinformáltat de jutalékot kap és nem a bébiszittered kapja meg az általad odaadott összeget.
2012. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, én szívesen vállalom, van egy húgom vele kell itthon lenne közvetlen Bp. mellett lakunk. Egyébként is itthon vagyok és a testvérem se lenne egyedül.
2012. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

egy személyes találkozó bárkiről sok mindent elmond, nézz ki valakit aki szimpatikus (ez éppenséggel lehetnék én is, én is vállalok bébiszitterkedést), és találkozz vele személyesen. Érdemes előre kitalálni, hogy milyen kaliberű embert szeretnél (pótnagyi, egyetemista lány, gimis lány, anyuka stb.). Neten egyszerű és gyors keresni pl gyermeksziget.hu, babaapro.hu, bebiszitter.info.

22 éves bébiszitter

2012. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!