Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mecsbk teát mennyit lehet...

A mecsbk teát mennyit lehet adni naponta? 1 filtert mennyi vizben kell áztatni? 6 hetes babának adhatom víz helyett?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Az elkészítés rajta van a dobozon. Anyatejes? Ha igen, akkor ne itasd, csak ha fáj a hasa.
2012. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia igen anyatejes de 1 másfél óránként enne!! :-(

Vizet adok neki akkor teát ne adjak?

De a víztől éhes marad mert tovább sír!!! :-( A pocija nagyon ritkán fáj!! Akkor mit adjak neki???

2012. jún. 20. 11:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyatejet adj neki, másra nincs szüksége.
2012. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, vizet, de ha sír, add neki a cicit, most több folyadékra van szükségük a nagy meleg miatt.

Kisfiam 3 óránként eszik (5 hetes), de a meleg miatt másfél óránként kell neki. Tudom, h macerás, meg sok, meg alig tudsz tőle csinálni valamit, de neki erre szüksége van, és ugye természetesen Ő az első, minden más ráér :)

2012. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj sajnos annyi tejem nincs és ö moho ha 3 órán belül eszik sűrűn kihány mindent!!!! Tápszerem van vészhelyzetre! Bárcsak lenne annyi tejen hogy sűrűn egyen!!! :-(
2012. jún. 20. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj neki teát,és (most tuti keresztre feszítenek emiatt) egy kis cukrot is tehetsz bele.Én éppen csak megszíneztem a filterrel a vizet.
2012. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen igenis adtam neki,mert borzasztóan fájt a hasa.Ne a dobozon lévő utasítás szerint készítsd el,mert az nagyon erős neki.Én majd 1 l vízhez tettem 1 db. filtert.Nekem a patikusom ajánlotta és tökéletesen jó volt.Az én fiam is kizárólag anyatejes,a mai napig (4 hós),ettől függetlenül adtam neki.Semmi gondot nem okozott.Ha jónak látod,add neki nyugodtan!!!!
2012. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mecsek teát igyál, és akkor lesz tejed. Nekem volt, mégis ittam, mert azthittem kevés, de úgy bedurrant tőle a cicim, hogy majdnem ki kellett fejnem szopi előtt, de felkelt, és kiszívta :) Azóta nem ittam, mert tényleg nagyon tejtermelő hatású..:)
2012. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabszem ***** válasza:
ebben a melegben az anyatej már nem biztos hogy elég. ha nem hasfájós akkor inkább vizet adj neki, de amugy kb 2 deci vízbe áztasd a filtert és ennél többet ne adj neki naponta. és 2 hétig lehet egyhuzamban adni.
2012. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!
2012. jún. 20. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!