Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit iszik 1 éves babátok?...

Mennyit iszik 1 éves babátok? Mennyi a folyadékszükséglete egy 1 éves babának? Mennyi vizet, teát, stb. kell innia naponta?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon változó.

Én fiam napi 400-600 vizet iszik. Ezt is azóta, mióta kapott egy csőröst, cumisüvegből épp csak kortyolgatott.

Tegnap kapott egy kis füles poharat, annyira odáig volt, hogy abból ihat, hogy szerintem megivott egy liter vizet. :) (Meg még egy liter mellé ment.)

2012. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Az én Fiam még szopik, pontosabban a napi kétszeri egyéb kaján kívül CSAK szopik ... Délben főzelék és gyümölcs, este zabkása vagy tejpép és gyümölcs a menü, de ezeken kívül csak az anyatej, ami folyadék. Nem tűnik úgy, hogy ki van száradva, de idegesít, hogy nem tudom, szüksége lenne-e már vízre vagy teára ...
2012. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, és 6-7x szopik naponta.

(2. voltam)

2012. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lanyom megiszik reggel 1,5 deci tejet, este 2,5 deci tejet.

Nap közben vagy vizet kap, vagy nagyon lajtos teát. Abból ugy 5-6 cumisuveggel, ami 160 ml. Vagyis kb. olyan 7,5 deci és egy liter között. Plusz meg ugye a tej. Ő nagyon ivos, pici kora óta igényelte a plusz folyadékot. Gondolom ha jön a meleg, akkor meg meg többet iszik majd.

2012. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!