Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sehol nincs Gripe Water! Ti...

Sehol nincs Gripe Water! Ti honnan szerzitek be?

Figyelt kérdés
Már bejártam mindent (több nagyvárosban is) és sehol nem lehet kapni. Pedig nagyon bevált :(
2012. jún. 20. 12:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Huu, de rendes vagy kedves utolsó válaszoló. Ha minden kötél szakad, akkor meg foglak keresni privátba.

Köszi

2012. jún. 20. 15:39
 12/15 anonim ***** válasza:

06-20 12:35 vagyok.

1 hete lett felbontva, mert adtam a fiamnak egy adagot, mert új ételt próbáltunk és bántotta a pocakját.

2012. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sikerült szereznem egy gyógyszertárból, de onnan is az utolsó kettőt hoztuk el.
2012. jún. 26. 16:05
 14/15 nihilistahedonista ***** válasza:
Kedves Kérdező! A te cipődben jártam, és amikor találtam, azonnal vettem belőle 4 csomaggal. Ezekből most tovább tudok adni 2300 Ftos áron, pontosan annyiért, amennyiért én vettem, nem szeretnék rajta keresni. Inkább csak segíteni, hogy Veled, illetve senkivel nem történhessen meg az, ami velünk, nekünk a patikában a 3 éves kortól adhatót adta el a patikus, úgy, hogy a 4 kilós kis 1 hónaposom ott lógott rajtam...:(
2012. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már sikerült szereznem azóta, sőt már alig adok neki belőle, mert nem igazán van rá szükség. 9 hetes elmúlt, úgy látszik ő hamarabb kinőtte.
2012. júl. 20. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!