Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapost a vízforgató...

8 hónapost a vízforgató nélküli medencébe?

Figyelt kérdés
A nagyi most akar minket meglepni egy medencével.Érdekelne,hogyha csak klórral stb-vel kezelem,de nincs vízforgató,akkor hamar elkoszolódik?Tapasztalat valakinek?

2012. jún. 20. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk egy Tescos kb. 25 cm magas merev falú medence van, aki kb. 120cm széles, kör alakú.


Minden este megengedem vízzel, éjjel melegszik, reggel öntök hozzá pár vödör forró vizet, és mehet a pancsolás!

Minden este cserélem a vizet, este a medencében lévő vízzel locsolom a virágokat, zöldséget.


Nekünk ez bőven elég, én is beleülök, vagy a gyereket bele rakom úszógumiban, én pedig mellette ülök egy széken ülök mellette, napozok, mint most is:)

2012. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor kell bele algaölő és pelyhesítő is a klór mellé, ha nagyobb a medence és nem cseréled gyakran a vizet. Vegyél tesztcsíkot és ellenőrizd vele a vizet, így tovább marad jó. Nekünk nagyobb van, vízforgatós, de nem mindig megy. Ezzel a technikával pár hetet is kibír. Tavaly 3-szor töltöttem csak újra egész nyáron.
2012. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!