Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha megy a vízforgató bele...

Ha megy a vízforgató bele lehet menni a medencébe? Valaki azt mondja, hogy megráz az áram, én nem így gondolom. Szerintetek? Puhafalú medencéről van szó.

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve használjuk úgy, hogy megy a vízforgató közben, és még sosem rázott meg az áram. Ha műszakilag rendben van, és jól van bekötve, akkor kizárt, hogy ilyesmi történjen. Kb. akkora az esélye, minthogy valaki áramütést szenvedjen a fürdőszobában a villanybojlertől.
2010. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Még jó, hogy belemehetsz.
2010. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a legkisebb esélye is lenne az áramütésnek, akkor a medence használati utasítására hatalmas piros betűkkel, felkiáltójelekkel írnák rá, hogy a vízforgatót nem szabad bekapcsolni használat közben. Erre még nem gondoltál? :)
2010. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is így gondolom, csak a sok "okos" magyarázza, hogy nem szabad. De egyébként abból is egyértelműen kiderül szerintem, hogy a medence oldalán van egy figyelmeztető kép, egy lánynak beszívja a haját a szűrő, de csak akkor tudja beszívni ha megy a vízforgató fürdőzés közben :)
2010. júl. 17. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért egy FI-relét szereltetnék be...
2010. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!