Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni, Bertoni...

Tudnátok segíteni, Bertoni Sporty sportbabkocsit néztem, ki akinek ilyen van tudna róla véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki tudna még 14ezerért másik fajtát ajánlani ami nagyon jó még nagyon megköszönöm!
2012. jún. 20. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy hete vettem Bertoni babakocsit igaz nem a sporty típust, hanem a trip ami vettem. Igazából nem tudom mi a különbség köztük, mert a leírás alapján nem jöttem rá. A lényeg, egy hete használjuk, és én elégedett vagyok vele. Biztos, hogy vannak jobb sportkocsik, de árban ezt tudtam megvenni, és nem bántam meg. Kisfiam is szereti, nekem fontos volt, hogy dönthető legyen a háttámla. Szerintem azt a pénz megéri:)
2012. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi sokáig vacilláltunk a Bertoni Sporty és a Chipolino Viva között, végül az ár döntött, mert sikerült a Vivára akciósan rátalálnom a vaterán nagyon kedvező áron, ráadásul hibátlan, kitűnő állapotban. Nagyon elégedett vagyok, nem bántam meg.
2012. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek a Chippolino Ava ami 2ezerrel több mennyire jó,mert mosta 2 között vacilálok?
2012. jún. 21. 07:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretjük a Bertoni Sportyt.Voltunk már vele erdei utakon is,rossz városi utakon és eddig bevált.Lányom nagyon szeret benne aludni,nekem meg a súlya tetszik,meg hogy kicsire össze lehet csukni és a majdnem teljesen vízszintesben dönthető háttámla sem utolsó.

Esetleg itt nézz szét:

[link]

2012. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!