Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek milyen fura/vicces...

Nektek milyen fura/vicces testhelyzetekben alszik el/alszik babátok?

Figyelt kérdés

A fiam nagyon sokszorfura helyeken alszik el..mint pl a falnak támaszkodva áll,aztán szép lassan lecsuszik és ülve alszik,az etetőszékben a tálcáraborulva,a konyhapadlón lehasalva..a kiságyábanismindig fura sokszor nevetséges testhelyzeteketvesz fel..össze vissza csavarja magát lügatja ki kezét lábát..

De az előbb altattam..most minden eddigin tultett..Én a kiságy mellett fekszem amig el nem alszik már azthittem bealudt gondoltam is rá hogy szökök erre felugrott felcsimpaszkdott a kiságy szélébe és ott "lógott" guggolva,nézett ki a rácsok között kérdezem tőlemi a baj de nem reagál..a szeme nyitva..olyan volt mintha vmit nézne..aztán szép lassan lecsukta a szemét fejét a rácsnak támasztva elaludt..vártam 2 percet aztán szó szerint le feszitettem az ágy széléről a kezeit hogy lefektessem..

Gondolom más babánál is van ilyen..Ugye?!:)


2012. jún. 20. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nálunk az ágyban alszik el:) ha fáradt, látom rajta álmos, akkor viszem lefektetni.

Férjem mindig mondja, szinkronban alszunk. Köztünk alszik a gyerek, de reggel mikor megy el a férjem dolgozni mi még alszunk, és sokszor le is fényképez, hogy teljesen ugyan olyan pózban alszunk!

Viszont sokszor félig nyitott szemmel alszik a lányunk, úgy mint a férjem.

2012. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az enyémnek ennyire nem jó az alvókája, hogy "magától" itt-ott elaludjon. Viszont az ágyban vannak jó pozíciók, Nekem az abszolút kedvenc hason, és popsi az égben :))
2012. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányom tudott vicces helyzeteket produkálni, néha fel is vettük kamerával. Egyszer pl. úgy aludt el, hogy négykézláb, a feje a rácson, a szája nyitva.
2012. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom folyamatosan "felkenődik" a kiságyrácsra. :) Elalszik szépen, aztán addig csavargatja magát, míg a fejét hátradöntve a száját félig kinyitví úgy nem helyezkedik, hogy a kiságy egyik rácsa pont a kinyitott ajkai között legyen. Édes pofa :)
2012. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De cukik! :-)

Én sokszor láttam hallottam, hogy ilyen furán is képesek elaludni a gyerekek. Az enyém nem, pedig elg jó alvó. Neki a legextrább elalvási pozicíó a "seggel az égnek" pozició :-) De gondolom ez tök általános:-)

2012. jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még csak 6 hetes, én azon nevetek, hogy állandóan elmászik álmában, vagy keresztbe fordul vagy teljesen a rácsig elmászik. Ébren egyáltalán nem tud sehova mászni, de álmában! Első baba szóval lehet, hogy ez másnak megszokott, de nekem nagyon tetszik. :-)
2012. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azthittem kicsit sűrűbb jelenség ez a beájulás,meg fura alvás..de látom nem vagyunk sokan..:) Nem baj Én nagyon jókat mosolygok rajta..és van egy rakás fénykép amit majd ha nagy lesz megmutathatok neki milyen kis lökött volt:)
2012. jún. 22. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!