Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb? A Liliputi...

Melyik a jobb? A Liliputi mei-tai vagy a csatos?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


És melyik mellett milyen érv szól? Köszi!


2012. jún. 20. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem kotos nepmeses volt es szeretem.Az elso perctol gyorsan tudtam kotni, en biztonsagosabbnak ereztem a csatosnal pedig eredetileg csatost akartam.
2012. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mekkora a babád:). A mei tait valamivel előbb lehet használni. Ölelősebb, jobban körbeveszi a babát mint a csatos.
2012. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

csatos mei tai: gyorsabban föl lehet kötni, nem hosszúak a pántjai, nem lóg a földre


kötős mei tai: olcsóbb, ha különböző súlyú, magasságú emberek hordják, (vagy akár csak te különböző öltözékben)akkor nem kell a méretre állítással vacakolni, csak megkötni.

2012. jún. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
8 hónapos a babám. Van 2 féle kengurum. Jól megszívtam velük. Pedig nem volt olcsó. Nem hittem, hogy ezek a hordozók jók, aztán egyet kipróbáltam és nem hittem a szememnek. Csatost próbáltam. Inkább arra húzok. Bár kipróbálnám a kötőst is. Nehogy megbánjam a választást. Rajtam kívül legfeljebb apuka hordozná, bár nem hinném, hogy túl sűrűn. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. jún. 21. 09:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Húh, nagyon ismerős a szituáció, ne tudd meg, én mennyit szenvedtem kenguruval, spéci "nem kell kötni" kamu kendőkkel, mire rájöttem, hogy nem is olyan rosszak ezek a Mei Tai-ok. Azt hittem, hogy bonyolult lesz használni őket. Én sajnáltam a csatosra a pénzt, hogy ha az se jönne be, ezért vettem sima kötőst, nekünk teljesen bevált. Viszont ha próbáltad már a csatost és tudod, hogy az jó nektek, akkor érdemes annál maradni.


Egyébként én is úgy indultam, hogy majd néha apuka hordozza, ehhez képest mióta meg van a mei tai-unk, 2 naponta legalább használatban van :) Nagyon ajánlom. Azt hiszem a 2 közül nem is tudsz rosszat választani

2012. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nyolc hónapost, ha mászik, ül, akkor teheted csatosba.
2012. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ül már, mászással próbálkozik :)


Na, vettem egy csatost. Hétfőn vagy kedden érkezik. Kíváncsi vagyok. Remélem jól döntöttem :)

2012. jún. 22. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyot nem hibázhattál:). HOrdoztad már eddig is a babádat? Csak azért kérdezem, mert ha nincs hozzászokva a hordozáshoz, akkor lehet, hogy eleinte furcsa lesz neki, esetleg tiltakozhat is. Ha így alakul, ne dobd sutba, hanem szépen fokozatosan, először pár percig tedd bele otthon, vagy a levegőn ha nincs dög meleg és fokozatosan növeld az időtartamot. Illetve ha feszeng benn, akkor nyugodtan csatold a derékrész egészen magasra, akár a melled alá, hogy felül a vállad felett előre kilásson:).
2012. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én több, mint egy évesen kezdtem el hordozni. első alkalommal röhögött, hogy mi történik és később is élvezte. Azt hiszem a jóhoz könnyen hozzászoknaK :)
2012. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!