Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb a liliputi vagy a...

Melyik jobb a liliputi vagy a pediped puhatalpú cipőcske?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy az lényeges árkülönbségen kívül van-e valami különbség köztük?
2010. jún. 6. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a liliputi inkább bentre való, a pediped inkább kintre.
2010. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak Liliputi van, nagyon meg vagyo vele elégedve!

A barátnőméknek volt mindkettő, ő a pedipedet nem szerette, nem tudom miért, becseréltette egy liliputira!

2010. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És te is csak bent használod a liliputit, vagy kint is lehet?És mennyire strapabíró?
2010. jún. 6. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az első válaszolóval. mekkora gyereknek kell? a liliputi nem birja ha betonon mászik benne vagy jár kint benne. egyébként a pediped annyit kibir amennyi idő alatt ki is növi, a liliputi kb 2 méretre jó és még el lehet tenni utána is a tesónak
2010. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nekem 18 hónapos a lányom. az első cipője liliputi volt és nagyon jól bírta. most kintre vettem neki pediped-et és azzal is nagyon megvagyok elégedve.

a liliputi szerintem is inkább benti használatra jó.

2010. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekünk is az első cipőcske liliputi volt, nagyon szerettük, de átázik és nálunk hamar elkopott a talpa. Most 20 hósak vagyunk, már 3 hónapja gyűrjük a pedipedet, nagyon jó, a kisfiam is nagyon szereti és strapabíróbb nálunk. Ja, és nem utolsó sorban csak akkor ázik be, ha bokáig belelép a pocsolyába.
2010. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi Pediped szandit vettünk a fiamnak 11 hónapos korában. Liliputit akartunk, de nem volt a méretében az a szín amit kinéztem, ez pedig nagyon megtetszett. Kintre használjuk, a lakásban zokniba van.
2010. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22:27-es vagyok ! Én csak bentre használom a Liliputit, és csak akkor ha a kisfiam a járólapon is megy, amúgy ha csak a nappaliban vagyunk akkor mezítláb van. Kintre pont tegnap vettem neki egy Linea márkájú kiscipőt.
2010. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!