Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ötlet volt biztosítást...

Jó ötlet volt biztosítást kötni gyermekemre, ha én meghalok vagy megrokkanok? Pár ezret fizetek havonta, és a biztosítási összeg amit a gyerek kap, megoldja minden gondját!

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, mindenképpen hasznos!
2009. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi kötöttünk, szerintem jó dolog. Nem tudhatjuk, hogy mit hoz a holnap.

2009. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Milyen ez a biztosítás? Én is szeretnék valamit, most született meg a fiam! Főleg, ha csak pár ezer ft! Na ne érts félre, áldozok én többet is, csak biztonságban tudjam!
2009. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kockázati biztosítást kötöttem, ezzel jár a gyerkőc a legjobban, de kötöttem egy megtakarítást is, hátha megérem a felnőtt korát! :)
2009. júl. 6. 15:48
 5/7 anonim válasza:
Felkereshetlek privibe, mert nagyon érdekel ez a dolog, hogy hol, kivel és mit is kötöttél pontosan! Persze csak, ha nem gond!
2009. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem gond, keress nyugodtan, segítek szívesen, én már körbe jártam a piacot, szerintem a legjobb helyre jutottam. Elégedett voltam az ügyintézéssel is, házhoz jöttek, nem kellett a gyerek mellől el se mozdulnom!
2009. júl. 6. 15:56
 7/7 anonim válasza:
Kösz szépen, kereslek!
2009. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!