Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babámat ha ölbe...

7 hónapos babámat ha ölbe veszem akkor olyan mintha szimatolna és közben nagyon bújik hozzám, más is tapasztalt már ilyet? Miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez most hülyen hangzik de mit a állatok szagrol ismerik meg egymást ne haragudj nem tudom máshoz hasonlitani. bocs. A csecsemöknek kifejezetten jo a szaglásuk és az anya illata biztonságérzetet ad neki ezért csinálja egy tanulmánybal egy orája született gyemek inkubátorába az anya illatát helyezték az egyik oldalra a pici fejét folyamatosan arra forditotta ez a természet mi is igy voltunk nincs ezzel semmi baj.
2009. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! tényleg nagyon jó a szimatuk :)

én ezt ki is használom, ha a babám nem óhajt kajálni, mert valamit nem szeret, keverek hozzá gyorsan gyümit (néha muszáj trükközni, a krumplit utálja) és odatartom a kanalat az orra alá. ha megérzi a gyümi illatát, rögtö megjön a kedve a kajához :)

2009. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon édi ilyenkor.
2009. júl. 6. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányom is ilyen volt. Már 16 hónapos és 16 foga van, amit meg is szokott mutatni a nyakba való harapással. Irtózatosan tud fájni, de türelemmel viselem.

Engem is szimatolt, nyomta az orrát a nyakmba, fülembe, hajamba. Alig birtam eltolni magamtól. Tapadt mit a pióca.

Mostanában a poharat, ruhát, fedőt, evőeszközt, dobozt, minden tárgyat szimatol.

Olyan aranyos!

Kis szimatmester..

2009. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!