Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hetesen hasrol hátra...

Hat hetesen hasrol hátra fordul? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
a fiam 6hetes 4510g 57cm 39hétre született csaszival. most 6hetes hasról hátra fordul többször is amúgy meg az ágyban keresztbe fordul élénken figyel a zajokra tárgyakra ránk mit tegyek jó ez igy? K

2012. jún. 21. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül gond, lehet abba fogja hagyni:)


A fiam 2 hónaposan fordult hasról hátra, csinálta egy hétig minden nap, akárki jött, annak megmutatta, hogy ő ezt is tudja, aztán abbahagyta és 4 hónapos koráig egyszer sem csinálta:)

2012. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiam 5 hetesen csinálta először,utána még jó párszor megcsinálta,majd abbahagyta és csak oldalra fordult meg kinyomta magát 2,5 hónapos koráig,onnantól rendszeres volt,4 hónaposan meg már rendesen forgott.
2012. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Reflex,nem kell különesőbb dolgot tulajdonítani ennek.

Reméljük a csaszi nem súlyos és kinövi ....

2012. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is abbahagyta a forgást 7 hetesen csinálta már 9 hetes eddig szépen forgott de néhány napja semmi.
2012. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 1 hetesen már mind a két oldalára fordult, a védőnő azt mondta, nem hisz a szemének!! És aludni is volt, hogy úgy aludt. Aztán 2 hetes korától, mintha elvágták volna, egyszer sem csinálta. Pedig már azt hittem, csodababa :D

Utána 5 hetesen egyszer hasról hátra fordult, de azt csak egyetlen egyszer. Most 10 hetes, és egyiket sem csinálja :) Szerintem ne aggódj, minden babának más a fejlődési üteme, és még az is lehet, hogy Ő is abbahagyja, aztán pár hónap után megint forogni fog.

2012. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem tudatos, csak a kis feje hátra viszi. A kislányom is 5-6 hetesen csinálta pár napot, aztán majdnem 5 hós volt amikor már tudatosan fordult meg.
2012. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiam először 3 hetesen csinálta ezt kb. 2 hétig (húúú, de büszke voltam). Aztán legközelebb 6 hónaposan sikerült neki :)
2012. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!