Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hány órát alszik,...

Nektek hány órát alszik, játszik napközben a 3 hónapos babátok? Kb mennyit van a karotokban?

Figyelt kérdés
Mennyit szopizik egy alkalommal és kb hány óránként?
2012. jún. 21. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Szia! nem tudom mennyit eszik, nem mérem. Napközben és éjszaka is nem mindig van meg a 3 óra a két evés között. Az én babám rengeteget alszik napközben is. Álltalában szopizás után beszélgetek vele. Mondókázunk, nézzük magunkat a tükörben a virágaimat nézegeti. Ekkor van az ölemben is egy kicsit, meg mikor szoptatom. Tul sokat nincsen mert nekem nagyon fáj a derekem, 6650gramm a kisfiam. De minden evés után alszik vagy 1,5 órát.

és nálatok ,hogy megy?

2012. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabszem ***** válasza:
100%
nálunk nem nagy alvó a gyerek napközben. 3 hónaposan kb. 3x aludt 20-30 perceket. viszont az éjszakákat átaludta és reggel se kelt korán. Én igyekeztem minél keesebbet a karomban tartani. sokat volt a játszószőnyegen és pihenőszékben.
2012. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Reggel fél9 9-kor kel,szopizik.De.-t még egyszer alszik egy órát.Délben megint szopizik fél 1 1 körül elalszik 3-ig.Megint szopizik.Utána már jobban ébren van.6-kor megint szopizik.Fél 7-7 körül elalszik kb fél óra órára.Fél 9 locsi,9-kor szopi és reggel 5-ig alszik.Felkel,szopizik és alszik is tovább.Kb így alakul a mi napi ritmusunk.Amikor ébren van akkor vagyunk a nagy ágyon,könyvet nézegetünk együtt a 3éve kisfiammal is,játszószőnyegen nézelődik,de aranyosan elvan a kiságyában is egyedül ha dolgom van.Kézben is szokott lenni azért bőven.Általában 80-100-120-akat szopizik.Bár a napokban inkább csak 70-100 között.

Tiéd mennyit és hány óránként?Adsz neki vízet vagy teát?Az enyém nem fogadja el.

2012. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
UJSÁGOT OLVAS
2012. szept. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!