Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre szeretnék ruhát...

Keresztelőre szeretnék ruhát az egy éves kislányomra. Tudtok olyan weboldalt ajánlani ahonnan lehet rendelni esetleg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én boltban vettem, aminek baby shop a neve, ha jól tudom van ilyen internetes bolt is. nem tudom hogy azonos-e a kettő. 7000 Ft volt: kis ruha,pelerin, kisnadrág volt benne
2012. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes bekukkantani a teszveszre is. Ha így beírod a keresőjébe, hogy keresztelő ruha elég sokat ad ki és szebbnél szebbek. Ott vettem a kisfiamnak is, szinte fillérekért vadonatújat.
2012. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
www.brendon.hu
2012. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet én is a teszveszen nézném meg a helyedben, mert tényleg nagyon szépeket ki lehet fogni. Én egyébként egy használt ruha webáruházban vettem a kislányomnak Next márkát és annyira gyönyörű. Ő is 1 éves és most volt a keresztelője. Földig érő, tört fehér színű, gyönyörű virágok vannak hímezve bele. Tényleg olyan volt benne, mint egy angyal. :)A next oldalon 20ezer körül vannak az ilyenek és én 1700ft-ért vettem. A legjobb választás volt.
2012. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat néztem a teszveszen,vaterán nincs méret ami tetszene az utolsótól szeretném megkérdezni mi annak a webáruháznak a neve ahonnan vetted?
2012. jún. 22. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. www.ruhafalva.hu , de nézd meg a www.ruhasdoboz.hu, vagy a www.ruhasziget.hu

Azt hogy most van-e nem tudom, mert már kifogytak a nyári ruhák, de nézd át a méretében az összes kinálatot , hátha találsz. Én ezt még pár hónapja vettem, ilyen helyeken ugye akkor kell megvenni, amikor van, mert nem biztos, hogy utána is éppen lesz.

2012. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Közben nézegettem Neked :) Ezeket találtam:

[link]

[link]

Mondjuk ezek ugyanolyanok, csak az egyik új, a másik használt, na meg különböző méret.

Én ilyesmit vettem:

[link]

2012. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ezek szuper oldalak ha keresztelő ruhát nem is mást tutira találok itt...
2012. jún. 23. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!