Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott babátok haja...

Megváltozott babátok haja színe az első hajvágás után?

Figyelt kérdés
Nem reprezentatív statisztikai felmérés :D...csak kíváncsiskodom, mivel mi most készülünk az első hajvágásra.
2012. jún. 21. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Miért változott volna meg?
2012. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A vege sotetebb volt, a szuletesi haja es miutan levagattuk egybol szoszibbnek tunt.
2012. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, de ha nem szőke a nap most kiszívja majd, akárhogy véded.
2012. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tejfehér haja van, ennél már nem lehet szőkébb.
2012. jún. 22. 13:32
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért gondolom hogy esetleg megváltozhat, mert azt mondják az első pár vágás után jól megerősödik a haj, emiatt gondoltam hogy esetleg a szőke, szín úgy mond megerősödhet és besötétül esetleg.

Végül is teljesen mindegy, ma levágtam a haját, nagyon jól sikerült.

2012. jún. 23. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Hatalmas tévhit, hogy megerősődik a haj a vágástól. Csak levágod az elvékonyodott, töredezett hajakat és erősebbnek, többnek tűnik. Több haja sem lesz, mert attól, hogy levágod, nem lesz több hajhagymája. A szine is ez ok miatt változhat, levágod a babahaját. Az én lányaimnak soha nem vágtam le a haját, max a legesleg végét és olyan sűrű, erős, göndör hajuk van. Ez genetika. A legkisebb hatalmas sötétbarna hajjal született, most 1 éves és már világosodott neki kicsit és olyan jó hosszú, hogy 1 évesen szuper copfokat tudok neki csinálni. Olyan cuki velük. De persze, ha nem szépen nőtt a babucid haja, akkor kicsit jó, ha átnyirod, mert jobban mutat. Nektek milyen szinű hajatok van?
2012. jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tejfehér haja van. Le is vágtam, sokkal jobb lett. Nagyon világos a bőre, ezért a hajas részt is be szoktam neki napkrémezni, ha leveszi a sapkát se égjen le. Viszont így úgy nézett mindig ki mint egy örült prof, össze vissza állt a haja, van ahol hosszabb volt, van ahol még mindig nem nőtt meg rendesen. Szóval ráfért az igazítás. Tehát akkor nem erősödik meg tőle, na sebaj. Még mindig nagyon baba haja van, persze ez nem baj.

Nagyon édesek lehetnek a lányok :D

Köszi mindenkinek a válaszokat.

2012. jún. 24. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj, hogy még babahaja van. Azért elmondom, hogy a nagylányomnak 1 évesen nagyon kevéske haja volt. Aztán utána kezdett erősödni, sűrűsödni. És tényleg csodálatos haja lett. Más babáknak már szépen nődögélt a haja, neki meg olyan kis semmi volt. Na de beindult :) Megfog erősödni a picid haja ne aggódj. :) Egyébként tündéri lehet a kis örült professzor hajával :)
2012. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Úgy tudom, azért mondják, hogy megerősödik a haj a vágástól, mert a kisgyerekek első hajvágása általában arra az időszakra szokott esni, amikor elkezdik kicserélni a babahajukat a kisgyerekhajra :). Így azt hisszük, hogy a nyírástól lett erősebb, pedig nem.
2012. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy emiatt van. Persze tény és való minden baba más. Ismerek olyan babát akinek már két hónaposan vágni kellett, olyan hosszú volt, és vannak a kis kopaszok :) Mindenkinek jó fodrászkodást, amíg még nem ciki hogy mi vágjuk nekik :D
2012. jún. 27. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!