Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem térek magamhoz! Kész...

Nem térek magamhoz! Kész rablás ugye? Vagy csak én nem vagyok tisztában az árakkal?

Figyelt kérdés

2 éves a kislányom, ma volt élete első hajvágása.

alig van haja szegénykémnek igaz, de mégis melegítette meg gondoltuk hadd nőjön mégjobban.

körülbelül 3 tincset vágott le, és elmert kérni 900 forintot...azt hittem félrehallom..


HÁT KOMOLYAN MONDOM EZ NEM BRUTÁL ÁR VOLT, EGY PÁR TINCS LEVÁGÁSÁÉRT????!!!!!!


én azt hittem 400 forintból kijön..

holott nagyanyámnak ugyanebben a fodrászatban 1200 forintért nyírják le a haját, mosás, szárítás, lakkozás.


de 3 tincsért majdnem 1000 ft egy kisgyereknek????????


NEM HISZEM EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!



2012. jún. 19. 11:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tájékozódnod kellet volna előre.
2012. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos ez így van, tényleg ennyit kérnek érte (vagy még többet). Jobban jár az ember, ha azt a pár szálat inkább otthon nyírja le...
2012. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

igaz ez is, ezt kihagytam!

de én azt hittem nincs pofája elkérni ennyit.

máshol hallottam hogy 500 ft között mozog az ár

és pedig nem is a város közepén van ez a fordászat

2012. jún. 19. 11:21
 4/28 A kérdező kommentje:

így van, legközelebb itthon lenyírjuk neki ,

ennyi pénzből vettem volna neki valami játékot..


hú ...

2012. jún. 19. 11:21
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is ennyi. Az enyémnek ugyan már hosszú haja van, épp csak a végét kellett lecsípni, kb 5 perc alatt végzett és én is ennyit fizettem.
2012. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Azt hittem, hogy több ezer Ft-ot fogsz mondani, igen, ez reális. Üzletet bérelnek, eszközöket használnak, vizet, sampont használnak, adóznak belőle (ha kaptál számlát), így mindent összevetve érthető, hogy ennyi. (ha ebben mind korrekt volt, akkor van vagy 300 Ft haszna az egészen)
2012. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%

Mi a kisfiunkat egyszer vittük fodrászhoz.

1,5 éves volt, rövid, kevés hajjal, de gondoltam én, hogy egy fodrász szebben megnyírja, mint mi itthon. 1500 Ft-ot kért, és kb 2percet dolgozott rajta. Gondolhatod, hogy többet nem vittem fodrászhoz.

2012. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Számla :D Ne röhögtess már...

Hát elég gáz de sajna ennyi az ár. Én is így jártam de egy butikban egy noném sima bababutik nem Brendon Adidas Nike semmi, egy 62es kis póló a 2 hónapos fiamra 3790Ft lett volna. Régebben is vásároltam már ott a kislányomra de már rég nem jártunk arra vagy fél éve. Hát mondtam is a nőnek, hogy jól el vannak szállva. Csodálkozik hogy nincs forgalma.

2012. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is 1000 Ft lesz, most visszük... sajnos én nem merem levágni, mert nincs az a módszer vagy szórakoztatás, aminél nyugton maradna és nem merem. Pedig az összes családtagot én nyírom - rajtuk spóroltam meg hát a gyerekét :)
2012. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Számla: miért, sehol nem adnak? Komolyan kérdezem, mert én mi nem járunk fodrászhoz, nem tudom.
2012. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!