Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego Pliko P3 babakocsir...

Peg Perego Pliko P3 babakocsiról tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Az első babakocsinkkal jól befürödtünk,utálom is rendesen.Nem szeretnék még egyszer rosszul vásárolni babkocsit.Van róla tapasztalatok?Mindenképpen kicsire csukható kocsit keresek,ami kényelmes a babámnak és nekem is,könnyű,jól viselkedik terepen,könnyű irányítani és nem lötyögnek pár kanyar után az alkatrészei.

[link]


2012. jún. 21. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
3 éve olyat használtam a nagy fiamnál és imádtam, szuper kocsi volt. Tavaly a kicsinek is ilyet vettünk, viszont sok mindent elrontottak rajta, nehezebben irányítható, "hámlik" a tolókaron a fogantyú gumírozása. A naptető egy kisebb repedésnél lefittyen... Lehet hogy csak én fogtam ki rosszat, de a régi jobb volt, sajnos eladtam.
2012. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kisebb repedés alatt valami bukkanót értek az aszfalton.
2012. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én bedőltem a szóbeszédnek, hogy a Peg Perego hűűű, de milyen jó, legelsőre ilyet vettünk. Gyűlöltem, és így utólag, (2 gyerek és 4 babakocsi után) is azt mondom, hogy legrosszabb választásom volt. Szerintem elég kicsik a kerekei, minden fűszálban elakadtam vele. Tény, hogy könnyű, de nekünk volt hozzá Navetta mózesrész, és ha az rajta volt, akkor már képtelen voltam átérni, hogy pl. buszra feltegyem, pedig a 170 centimmel nem vagyok épp aprócska.

A gyerekem 1 évesen, télen beöltözve már alig fért el a kocsiban, folyton csúszott ki belőle.


Ha körülnézel, sokkal jobbakat is találhatsz!!!

Nekünk a második gyerkőcnél pl. egy travel systemes Chipolino kocsink volt, imádtam! Nézd meg a márkát, mert nagyon jópofa és praktikus kocsijaik vannak, és minőségileg is teljesen okésok, töredék árban.

2012. jún. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!