Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vízbe usziztathatom a...

Milyen vízbe usziztathatom a fél éves manómat? Balcsiba (tehát természetes vízbe) vagy strandra vigyem (persze igényes, fullos helyen)?

Figyelt kérdés
Járunk bébi úszásra és nagyon szeret pancsizni, de nem tudom hol tehetem még be vízbe. Szopizik, úgyhogy mindig megmosom a mellem úszás után, de ha ő vízbe van ugyan úgy bemehet a szájacskájába a víz! Kicsit tanácstalan vagyok!
2009. júl. 6. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem balcsiban és fullos igényes strandon is usziztathatod féléves manócskádat.
2009. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is járunk úszni, én is agyalok a Balcsin, de én mindeképp beszerzek vlm úszógumi szerűt, mert félek, hogy kirúgja magát a kezemből és eltűnik a vízben. Hülye agyok, tudom, de ez van...
2009. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Balcsi simán lehet, sztem fullos strand is. Előttem szólónak: deogy vagy hülye, szerintem az a természetes, ha a szülő így gondolkodik - mármint, hogy előre óvatos, ki ne csússzon a kezéből a kicsi. Ami bizony könnyen előfordulhat, az én kislányom is olyan izgága (hét hónapos), hogy pelenkázni alig tudom, nagyon kell vigyázni rájuk.
2009. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)) természetes, hogy mindenki félti a bébit én is úgy szoktam fogni, hogy csak na!!!
2009. júl. 6. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A Balcsiban nyugodtan és még a Velencei tó víze is nagyon jó, nekünk a nepfrologusunk mondta h a Tisza-tó és strandnak annyi veszélye van h amelyik baba érzékenyebb akkor kaphat fertőzést ami csinálhat egy vesemedencegyulladást is, úgyh mi útóbbi 2-őt 3 éves korig kihagyjuk. De nekünk sajnos úgy került haza a babánk születése után h húgyúti fertőzéssel ezért nekünk nagyon vigyázni kell rá.

De ti boldogan úszikálhatók!

Boldog babázást

üdv. 13,5 hós baba anyukája

2009. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:( Remélem ti is a hamarosan uszizhattok ahol csak szeretnétek! :))

Szép napot!

2009. júl. 7. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!