Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig írja fel a...

Mennyi idős korig írja fel a doki a gyógyszertári fürdetőt?

Figyelt kérdés
1 éves a fiam, de mi még mindig ezt használjuk, mert olcsó és nekünk jól bevált. Fel tudom iratni 1 éves kora után is?
2009. júl. 6. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze!Én most írattam a héten,a fiam 14 hós lesz.Nem tudom mennyire vagy jóban a dokival,de az enyém dátum nélküli vényt szokott adni,3-4 db-ot(a popsikrémből és a fürdetőből is)és akkor váltom ki,amikor akarom.Ráadásul 1 vényre 200
2009. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,elküldtem,az első vagyok.Szval 200 grammot szokott írni/vény,én általában 2x100 grammban szoktam kérni.Tehát hónapokig nem kell azért mennem,h írassak.
2009. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 6. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez akkor tényleg doki függő, mert nekem már 4 hónapos kortól nem írják fel, sem a popsi kenőcsöt, sem a fürdető krémet... Igaz, a tejpépet, ha kérem, még felírják.

8 hónapos kisfiú mamája

2009. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!