Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdetőt ajánlatok egy...

Milyen fürdetőt ajánlatok egy 10 hetes babának? Eddig gyógyszertári fürdetőt használunk, de szeretnék váltani olyan fürdetőre ami érzékenybőrű babáknak is jó, és kellemes illata van, és nem szárit.

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 06:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A gyógyszertári kifejezetten érzékeny bőrű babáknak való. Nem allergizál, nincs benne szín.anyag, illatanyag. Adalék stb... Hidratál is. Kislányom fürdetéséhez ezt használjuk még mindíg, sőt már én is ezt használom zuhanyzáshoz, mert sokkal jobban hidratál mint bármely más tusfürdő.

Viszont ha neked vlamiért mégsem jön be: akkor ajánlom a Babe termékeket. Gyógyszertárban lehet kapni. Drága,de jó. Mást nem ajánlok, mert allergizálnak. Főleg a Johnsons termékek.

2010. júl. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia. Mi a DM-ben szoktuk venni a babylove kék tusfürdőt a lányunknak. Úgy emlékszem mi is 9-10hónapos korában váltottunk. Nem drága és szerintem nagyon jó, én is azt hsználom :o) Van többféle.
2010. júl. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is kb 2 hetesen váltottunk fürdőkrémet és testápolót is.

Most a Johnson's-nak használjuk azt fürdetőjét ami aromaterápiás,állítólag jobban alszik tőle a baba.

Ugyanezt testáplóba.

Azóts is nagyon szép a bőre,most 4 hónapos.

2010. júl. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nem 2 hetesen hanem 10 hetesen.elírtam
2010. júl. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Jonsosnsal vigyázni kell. Csak nagyobb gyerekeknek ajánltt. Sok babának kiütéseket okoz.
2010. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Már leírtam máskor is, hogy mi születésétől Johnson-t használunk és semmi baja. Már a kórházban is azt használtak.

Viszont az illata miatt egy ideig vettem a Gabi Édes álom fürdetőjét, és Heim Pál ajánlása ide vagy oda, a lányom bőre úgy kiszáradt, hogy sokáig bőrgyógyászatra jártunk miatta. Azóta visszatértünk a Johnson-hoz, és gyönyörű a bőre. Használunk fürdetőt, sampont, popsitörlőt, testápolót ebből a márkából.

Teljesen emberfüggő, hogy ki mire allergiás.

Próbálkozni kell. Mi azóta nem nyúltunk a Gabi termékeihez.

2010. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekunk ez valt be. Nagyon finom az illata, es kamillas.

2010. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is 10 hetes a babánk,2 hetesen váltottam a neogranormon habfürdőre,nagyon jó az illata is,és semmi gond nem volt vele.Én a gyógyszertárit nem szerettem.
2010. júl. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem bübchen, babé, v sebamed.
2010. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Babét használunk babám 1 hónapos kora óta, most 19 hónapos.
2010. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!