Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért sír ha etetni akarom?...

Mért sír ha etetni akarom? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
3hónapos lányom ma is és tegnap is nagyon nyűgös egész nap.Este 6órakkor szoktam etetni és már fél6kor égtelen sírásba tört ki.Gyorsan elkészítettem a tápszerét, mondom biztos már éhes.A pelusozást is végig sírta majd mikor a szájához emeltem a cumisüveget folytatta tovább.Majdnem megfulladt a kajába annyira sírt.:(Ezt csinálta tegnap is a reggeli és ugyan így az este 6órási etetésnél.Végül úgy tudtam megetetni, hogy ringattam sokáig, erre megnyugodott.Aztán beletettem a hordozóba tovább ringattam és így hajlandó volt megenni majdnem az egész adagját.Szóval éhes volt csak azt nem értem, hogy akkor mért nem kapott rá a cumisüvegre, mert máskor úgy szokott. El vagyok keseredve mi lehet a baj???Mért sír annyira, hogy nem is eszik?

2012. jún. 22. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy a foga kezd jönni és fáj neki, lehet, hogy az idöjárás miatt nyügösebb. Ne idegeskedj, mert azt érzi a baba és minél idegesebb vagy, annál inkább átragad rá is. PRóbáld magad lenyugtatni, nincs semmi baja,pár nap alatt minden visszaáll a régi rendszerbe.
2012. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fájhat a pocija? Tornáztasd meg. Hátha nem tud pukizni. Adjál neki köménymagos teát inni.
2012. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! A mi babánk is 3 hónapos és pár hete az esti- néha a déli- evést végigordítja, de úgy, hogy majd megfullad. Lámpát kapcsolunk, járkálunk vele, úgy eszik. Fáradt, és Ő nem bealszik a kaján, hanem ordít. Kisfiam is ilyen volt,úghogy meg sem lepődtem.Mi is hatkor fürdetünk, ennél korábban nem akarunk, így marad at ordítás, idővel majd megszűnik.:-)
2012. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a foga, mert már volt ilyen időszaka egyszer.Akkor tápszert váltottunk, mert szorulása volt és azt hittük azért csinálja.Akkor abbamaradt ez és bevált a tápszer.Volt is kakis pelus bőven.Sajnos már most se kakil minden nap:( Nem tudom miért.Fájhat a hasa, mert mi már a kórházban is ezzel küzdöttünk..Nemrég múlt el neki, de ha fájt a hasa mindig evett!Köszi utolsó kipróbálom a járkálást hátha beválik.Ha te rájössz mi okozza a babádnál ez,t légyszi osztd meg velem is.:)

Minden jót Nektek!

2012. jún. 22. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lánykám 3 hónapos és Ő is szokott ilyet csinálni. Nálunk 2 oka lehet. Vagy elfáradt, vagy annyira be van zsongva a játéktól, hogy túl izgatott ahhoz, hogy egyen. Ha ilyenkor akarom megetetni, csak még jobban üvölt. Nekem bejött az, hogy ilyenkor lefektetem hasra,(csak hason alszik) cumi a szájába, várok pár percet amíg látom, hogy megnyugszik, megfordítóm és már nyammogja is a cumisüveget:)
2012. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ebben a melegben nem elég neki a folyadék. Erre utal az is, hogy nincs rendesen széklete. Ebben az esetben fáj a hasa is, meg nem is tud rendesen enni.


Próbálj neki inni adni, vizet vagy teát, esetleg ha egyáltalán nem fogad el semmit, akkor a tápszert kicsit vizesebbre késziteni. (Presze akkor figyelembe kell venni, hogy a 100 ml tápszer nem ugyannyit ér.)

2012. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Disi ***** válasza:

Nem valószínűhogy nálatok ez a probléma ha már többször előfordult, de azért leírom mi hogy jártunk. Egyszer ugyanezt csinálta a kislányom és nekem mindjárt az jutott az eszembe hogy refluxos (hála a netnek pont előtte nap olvastam róla..., kár volt). Próbálgattuk mindenhogy, de mindig hártacsapta a fejét és csak sírt nem volt hajlandó enni. Aztán szerencsére elég gyorsan rájöttünk, hogy tele van a nózija, nem kap levegőt és ezért nem eszik. Előtte nem hallottam hogy szörcsögött volna. Nem emlékszem már rá milyen idős volt.

Amúgy egyetértek az előttem szólókkal, de ha nem változik a helyzet beszélj a gyerekdokitokkal.

2012. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rengeteg teát megiszik.Édeskömény teát szoktam neki főzni nagyon gyengére.Imádja!Szóval nem hiszem hogy szomjas. Arra gondolok én is hogy fáradt az egész napos nyűglődéstől,nem alvástól.Tegnap pl.úgy etettem meg (nevetni fogtok) hogy a hordozóba ringattam erre megnyugodott aztán ringatás közben szépen mgette félig csukott szemmel az adagját a drágám.Nagyon boldog voltam:))Ma már nem csinálta hálistennek!
2012. jún. 23. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:
néha attól pipulnak be, (első babámnál eltartott pár hónapig mire rájöttünk) hogy eldugul a cumisüveg lyuka, mert a tápszer mondjuk nem oldódott fel rendesen vagy akármi. Vagy túl meleg neki vagy túl hideg vagy lehet h csak tényleg rosszabb periódusa van.
2012. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!