Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert valtozott meg igy a...

Miert valtozott meg igy a kislanyom? (folytatas lent)

Figyelt kérdés
Ket hete alig tudjuk meg ejjel 12 orakkor is az agyba vonszolni mert nem akar aludni,(inkabb jatszana meg)arrol nembeszelve hogy a kisagyban csak sir es ha kiveszem es mellenk rakom akkor is nehezen alszik el.de csak mellettunk alszik el vegre.azelott nem szamitott neki mar 9 fel 10 kor mar huzta a csendest nem szamitott hogy az agyaban vagy mashol. 9 hos a kicsi tunderkenek.
2009. júl. 6. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Fél egyedül a kiságyban. Hiányzol Neki. Aludj vele!

A lányom 16 hónapos és még 1 napot sem volt a kiságyban, csak velem.

2009. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy délután sokat alszik, és estére nem fárad el "rendesen"? A miénk 2 éves, még sosem aludt velünk egy ágyban egyetlen éjszakát sem. (ugyanis sajna mi így nem tudnánk rendesen aludni, csak feszengve). Nálunk akkor volt ez, mikor délután hagytam 2-3 órákat aludni. 4 után már nem engedtem neki, hogy elaludjon 9 hónapos korában.
2009. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hat nem alszik velunk es nem is aludt velunk ejszak meg sosem.de nappal eleg sokat alszik de mindig is jol sokat aludt nappal ugyan annyit mont mostanaban azert csodalkozunk rajta hogy mi tortenhetett.ejszak nincs vele gond ugyan ugy alszik mint ez elott van hogy felebred teaert vagy o maga megkeresi a cumit es alszik tovabb.hat nem tudom miert.
2009. júl. 6. 23:26
 4/5 A kérdező kommentje:
egyszeruen nem akar este lefekudni !!
2009. júl. 6. 23:34
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg a fürdetést előrehozni délutánra. lehet, hogy túlságosan felébred tőle. az én fiam kb 7-8 hós lehetett, mikor észrevettem, hogy fürdetés után olyan fitt, mintha akkor ébredt volna. utána még 2 órát legalább fent van mindig. én 6 körül megfürdetem, így 9-re kitikkad és le tudom tenni aludni.
2009. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!