Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes kislányom széklete...

Anyatejes kislányom széklete miért változott meg? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kicsim lassan 5 hónapos lesz, és az elmúlt 4 napban sűrűn kakil, hígat. EZ azt jelenti, hogy napi 6-7szer van kakis pelus. Eddig napi kettő volt, de előfordult, hogy egy vagy egysem. Mitől lehet?
2009. júl. 10. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is volt ilyen olyan 3-4 hónapossan én elvittem orvoshoz és azt mondta ez teljessen természetes! Nem volt beteg! a szine is hol zöldes volt hol sötét barna! Meg volt hogy 10-12-szer is kakilt 1 nap! Abban a hónapban allig hizott olyan bő 1 hétig eltartott nála! Remélem Tudtam segiteni de ha aggódsz vagy hivd fel az orvost vagy vidd el a kicsit! /Kakis pelust csomagolj mutiba!/
2009. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete voltunk így.kb.3 napig,kakilt napi 5-6x,aztán csak 3x és elmúlt 1 hét alatt,és zöld volt. Dokinéni szerint vagy a foga vagy benyalt egy kis vírust. Ha eszik,és jókedvű akkor nincs gond.
2009. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Eszik rendesen, csak ezt a sok kakit nem értem... várok még, ha nem múlik, akkor elmegyünk a háziorvoshoz.
2009. júl. 10. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!