Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák! Tanácsokat...

Tapasztalt Anyukák! Tanácsokat kérnék! Mi lehet a gond? :- (

Figyelt kérdés

Kislányom ma este annyira sírt hogy alig tudtam megnyugtatni!Állandóan Apát keresi(kamionsofőr,2-3naponta van itthon)De viszont a fogát is "fájdítja" napok óta.Mutat a szájába,mondja hogy bibi.Kérdezem tőle hogy fáj a fogad?Erre ő bólogat hogy igen.Biztosan így van mert ha csak úgy megkérdezem napközben akkor aztmondja hogy nem.(ezt már tudja mondani) Viszont a napokban kezd átállni a napi 1 alvásra is tehát estére nagyon-nagyon fáradt...gondolom ezis nehezíti az elalvást.Hiába próbálom 2x altatni csak játszik:-) (lefekszem mellé és úgy alszik el) Most este viszont már csukott szemmel sírt,dobálta magát és nem volt jó neki semmi!Elkezdtem neki suttogva énekelni,megnyugodott és elaludt.

Szerintetek mi lehet a baj?

Fogzás?Fáradtság?

Ja azt majdnem elfelejtettem hogy ma mêg kaki sem volt pedig általában délelött és délután is szokott.Az étvágya sem volt valami jó ma.

Holnap felhívom reggel az orvosunkat mindenkêpp!

Adnátok tippeket hogy szerintetek mi lehet a gond?

Előre is köszönöm a válaszokat!

17hónapos kislány anyukája



2012. jún. 22. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak fáradtság, lehet a foga. Vagy mindkettő. Innen nehéz megmondani, lehet az is hogy beteg lesz (bár nem hinnem, csak mivel kérdeztél lehetséges okokra, azért írom). De én leginkább a fáradtságra tippelnék.

Ha más, akkor az reggel meglátod.

Remélem csak a tippem, neked meg nyugi!!

2012. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jön megint egy front,nagyon megérzik a kicsik.Nálunk is volt már ilyen párszor annak idején.Fiaim mindent megéreztek,front,telehold stb.Meleg miatt ,meg a foga miatt lehet hogy kevesebb az étvágya.Ha napközben egyébként nyugodt ,jó kedélyű baba,akkor nincs semmi gond.Pár nap és helyrekerülnek a dolgok
2012. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
meleg van, front, nyügös, fáj a foga, csikar a poci, túlfáradt. Én ezért nem hívnám a dokit. kell kb, 1hét mire megszokja az új napirendet. :)
2012. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók is írták, mindegyik dolog okozhatta a nyugtalanságát, de az is lehet, hogy több egyszerre! Ha a napokban kezd átállni a napi 1x alvásra, az is megviselheti átmenetileg. Az én kisfiam is 17 hónapos, fogzik is, nála hetente minimum három-4 nap ilyen, mint nálatok a mai, én már azon lepődök meg, ha nem nyűgös! Nem kell orvoshoz vinned szerintem.
2012. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!