Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes a babám. Tápszeres de...

9 hetes a babám. Tápszeres de még reggelenként szopizik. Menzim még nem volt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap történt egy kis baleset. Gyógyszert még nem szedek mert még reggel szopizik egy kicsit a fiam. A férjem kiszállt ugyan de nem biztos abban hogy egy kicsi nem ment be. Eseményutáni nem jöhet szóba a szopi miatt ugye. Izguljak? Tapasztalatok?
2012. jún. 23. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2012. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz
2012. jún. 23. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát én így vagyok ma 6 hetes terhes :-)a babám még nincs 4 hónapos se,a vérzésem egyszer jött meg 11 hetesen.Mi óvszerrel védekeztünk csak egyetlen egyszer hagytuk ki a gumit,persze vigyáztunk de hiába...soha nem gondoltuk volna hogy egy ilyen "pici"szextől összejöhet a bébi.
2012. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Könnyen meglehet, hogy összehoztatok egy kistestvért.

Mivel a vérzésed ki tudj mikor jönne meg, szerintem csinálj egy tesztet 2-3 hét múlva.

2012. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi remélem nem jött össze mert ezt a babát is alig tudtam kihordani 3 hónap kórház :( és van egy 3 éves is. Spirált akarok rakatni de a dokim még nem javasolta ilyen kis idővel a szülés után. Jobban kellett volna vigyázni...
2012. jún. 23. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Így lett a barátnőm gyrrkőcei közt 13 hónap különbség. Sőt, ő javában szoptatott még.
2012. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is 9 hetes babám van és nem jött meg még de mi védekeztünk.
2012. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj, hát nem irigyellek. Egyébként nekem a spirált az orvosom a 6 hetes kontrollon javasolta, és azt mondta, hogy gyorsan gondoljam át a dolgot, mert amíg nem jön meg, addig könnyű felhelyezni. A végén nem tetettem fel, mert iszonyat drága volt, és nem tudtuk volna kigazdálkodni, de szerintem -ha mégsem vagy terhes- akkor tetess fel minél előbb.
2012. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!