Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Vegyek megint...

Mit csináljak? Vegyek megint újszülöttnek való babakocsit vagy amit már terveztem, hogy sportkocsit?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy ami volt babakocsink,sikeresen eltört,a kisfiam 5,5 hós de viszont még nem igazán ül,és ugye igy elméletileg még fektetni kellene,de amugy is akartam venni egy sportbabakocsit,de max egy 20 ezerért,de most aztán tényleg nemtudom mit csináljak,mert nem szeretnék megint venni egy böhöm nehéz kocsit,mivel tömben lakunk és mindig cipelnem kellett!Esetleg van olyan sportkicsi amit elég jól el lehet dönteni?
2009. júl. 7. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

nekünk pc sporkocsink van, kb 6 fokozatban megáll, tehát dönthető. nem nehéz, esernyőre csukható, és nagyon szerettük, amíg használtuk :)

18e-ért vettük

2009. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél még egy mélykocsit.Már lehet kapni elég "komoly"sportkocsikat is,amiket le lehet fektetni.Nézzél szét a teszveszen,vaterán ott is szoktak lenni új kocsik jó áron.
2009. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tudom mitől tört el a mélykocsi, de ha újan vettétek még tuti nem járt le rá a garancia. Így ha rendeltetés szerűen használtátok ki is tudnád cseréltetni. Ha nem megy, akkor sport kocsit vegyél, nézz jól körül, vannak olyan típusok is amik vízszintig dönthetőek.
2009. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pierre Cardennek van jó sportkocsija és az ára is jó 21-23e Ft körüli az ára. Ja és vízszintig fektethető.
2009. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a tescoba vettünk.

Könnyű de lapra csukható, majdnem teljesen dönthető. pont olyan amilyen nektek kell. van bevásárló hálója alul

és 10000 Ft vettük.

érdemes megnézni.

2009. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! a mi pikolo sportkocsink vízszintig dönthető, fokozatmentesen. nagyon kényelmes, könnyű, esernyőre csukható. 16 ezerért vettem.

körül kell nézni alaposan a piacon, átgondolni az igényeket. én voltam olyan buta, hogy az első babakocsi vásárlásnál nem kalkuláltam be, hogy milyen pici az autónk csomagtartja. :)

2009. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat,ma vettem is egy pc babakocsit,nekem nagyon bejönn,olyan künnnyű,főleg az elözőhöz képest...
2009. júl. 8. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!